Novelas+ z tureckimi serialami w ofercie Canal+! Do zobaczenia m.in. "Meryem" i "Cena namiętności" . Co jeszcze?

Novelas+ to pierwszy polski kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. Serca widzów zabiją mocniej już od 28 grudnia 2020 roku. Novelas+ dostępny jest dla abonentów Canal+ już od podstawowego pakietu.

Multimedia

Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki. To ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie! W początkowej ofercie Novelas+ znalazły się m.in. takie tureckie telenowele jak "Meryem" i "Cena namiętności", oraz pochodzące z Meksyku romanse "Miłość po grób" i "Miłość i przeznaczenie".

"MERYEM"

Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość…

"CENA NAMIĘTNOŚCI"

Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie. Czy Ferhat i Aslı będą żyli długo i szczęśliwie w obliczu wszystkich czekających na nich niebezpieczeństw?

"Miłosne potyczki" to nie wszystko! Oto najlepsze tureckie seriale komedioweZobacz więcej

"MIŁOŚĆ PO GRÓB"

Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdés”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

"MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE"

Skromny Ivan Villagómez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Komentarze

Skomentuj
 • aza (gość)

  cena namietności piękny film oglądam go kilika razy .Najlepszy z tych wszystkich seriali to cena namiętności

  04.06.2021 11:07
 • Hanak (gość)

  Cena namiętności to piękny serial dwoje pięknych ludzi nie mogą zaznać prawdziwej miłości i spokoju ale w końcu ich życie nabiera barw nie mogę się doczekać na kolejny odcinek piękny film więcej takich

  09.04.2021 15:01
 • Zosia (gość)

  Cena namiętności to jeden z najlepszych seriali. Szkoda tylko, że scenariusz zaczyna zbyt wiele wątków.

  28.02.2021 18:43
 • Wera (gość)

  Najlepszy z tych wszystkich seriali to cena namiętności

  10.02.2021 20:02
 • PIOTR (gość)

  Czy ten program będzie również dostępny w kablówkach np.UPC ?

  19.01.2021 11:34
 • Aha (gość)

  Czy kanał już nie będzie dostępny? Piszą, że obecnie nie jest nadawany.

  16.01.2021 17:28
 • Zizi (gość)

  Kanał NOVELAS Miłość po grób 15:00 Cena Namiętności 15 :50 Meryem o 16:40 Miłość i przeznaczenie 17:30 a tak w dzień to powtórki

  13.01.2021 23:49
 • Aga (gość)

  Szkoda że nie wiadomo o której jaki leci film

  05.01.2021 23:20
 • Gosia (gość)

  Brak opisów i godzin emisji,

  02.01.2021 17:22
 • Joanna (gość)

  Szkoda ze na kablowce nie ma noveles + chętnie bym obejrzała telenowele meksykańska milosc aż po grób

  29.12.2020 12:36
 • lvl (gość)

  Szkoda ze nie wiadomo w jakich godzinach co poleci

  29.12.2020 09:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×