"Nowa Maja w ogrodzie". Maja Popielarska świętuje 15. urodziny swojego programu!

"Nowa Maja w ogrodzie" to jedyny program o ogrodach emitowany w polskiej telewizji przez piętnaście lat! I to z tą samą prowadzącą, której apetyt na zielone nie maleje! Na antenach TVN i HGTV Home & Garden pokazano już ponad 700 odcinków jej programu!

Multimedia

"Nowa Maja w ogrodzie" preierowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 9:00 w HGTV! - sprawdź program tv

Maja Popielarska już od piętnastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały świat w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. Na antenach TVN i HGTV Home & Garden pokazano już ponad 700 odcinków jej programu! Prowadząca mówi o sobie, że wychowała się w ogrodzie. Jaśminowiec, floksy, bez... Wystarczy już sam ich zapach, żeby przywołać u niej ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Widzowie kochają ją za naturalność, ciepło, wiedzę i niegasnącą pasję. Nikt tak jak ona nie potrafi opowiadać o roślinach w taki hipnotyzujący sposób. Minęło już 15 lat, a Maja Popielarska nadal woli spędzać czas w ogrodzie niż na wydarzeniach ze świata show – biznesu oraz kupować nowe sadzonki zamiast kolejnej pary szpilek.

Ekipa do zadań specjalnych wkracza do akcji! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Siłą jej programu są także jego bohaterowie. Prowadząca spotkała już na swojej drodze wielu prawdziwych pasjonatów, którzy opowiedzieli jej o swoich sposobach na ogród. Najstarsi z nich są przekonani, że zieleń dodaje im sił do życia, a praca przy roślinach jest dla nich idealną plenerową salą ćwiczeń. W „Nowej Mai w ogrodzie” pojawiło się również wiele oryginalnych postaci takich jak Indianin spod Żuromina, który pokazywał w programie zapomniane potrawy z dzikich roślin, a Mai nadał imię „Mówiąca z pamięci”. Byli też niesamowici konstruktorzy, trudno zapomnieć o Panu Januszu z Gdyni, który na swojej hektarowej posesji wymyślił podziemną grotę solną, do której trzeba się wczołgać kilkumetrowej długości kanałem.

Jakub Porada odkrywa niezwykłe miejsca w Polsce! Zobacz więcej

Na planie jej programu, jest jeszcze jeden, mało przewidywalny bohater – pogoda. Prowadząca razem z ekipą są już prawdziwymi specjalistami w jej zaklinaniu. Co najważniejsze – często im się to udaje! Nie raz dopiero po zakończeniu nagrań spadał ulewny deszcz, a trąba powietrzna omijała miejsce, w którym mieli nagrywać. "Nowa Maja w ogrodzie" to program pełen pomysłów na to jak możemy odmienić swoje ogrody, a dzięki temu również życie i jego wartość – poprawić zdrowie, czerpać z tego radość i przyczynić się do mądrych zmian w naszym otoczeniu. Jego premierowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 9.20 na antenie HGTV Home & Garden. Nie pozostaje nic innego jak zakochać się w ogrodach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×