Nowa miłość Kuby Wojewódzkiego!?

Młodsza o 28 lat.

Multimedia

Czy Kuba chce być, jak Andrzej Łapicki? Na szczęście do 60 lat różnicy wieku pomiędzy Andrzejem Łapickim, a jego młodszą żoną Kamilą, Kubie jeszcze daleko. Jak dowiadujemy się z jednego z kolorowych magazynów, Wojewódzki jest zakochany w młodszej TYLKO o 28 lat dziewczynie o imieniu Julia.

Kuba wygląda na zakochanego i bardzo chroni swoją wybrankę. Absolutnie nie chce wystraszyć jej swoją popularnością- zdradza znajomy Kuby w rozmowie z Życiem na gorąco.

Czyżby urodziwa Julia tak bardzo rozkochała w sobie Wojewódzkiego? Bardzo możliwe, że ten związek Wojewódzkiego będzie miał inne od pozostałych zakończenie, bo jak mówią tygodnikowi znajomi pary, 47-e urodziny Kuby, para ma zamiar spędzić w Weronie. Włoskim mieście zakochanym, gdzie kwitła miłość Romea i Julii….

Podejrzewalibyście Kubę o taki romantyzm?

Czytaj także: Wojewódzki znowu wyśmiewa Nie miał romansu?! Z kim nie spotyka się Kuba Wojewódzki?

Komentarze

Skomentuj
  • Nefri (gość)

    ...Li napisał:

    Kazda poleci na starucha jak zobaczy kase.

    16.01.2011 10:30
  • zibi (gość)

    kolo:)) pisze się ho,ho -pisze :))pozdr.sprawdż w słowniku.

    07.07.2010 21:37
  • milka (gość)

    Jak ktoś z was zakochał by się w młodszej osobie to byście tak nie mówili.Miłość nie wybiera!

    07.07.2010 19:33
  • kolo (gość)

    zibi nie pisze sie "ho ho" tylko cho cho

    07.07.2010 17:10
  • Li (gość)

    Kazda poleci na starucha jak zobaczy kase.

    06.07.2010 21:58
  • zibi (gość)

    stokrota:))zgłoś się do kolejki do Wojewódzkiego,to może w drodze łaski?Sama piszesz,że laska leci na gruby portfel,więc o miłości nie ma mowy. Nie pisze się cieńki tylko cieNki - więc jesteś cieniaska -buuuhahahahaha....

    06.07.2010 21:08
  • Stokrotka (gość)

    Co... ZIBI, zazdrościsz mu!!! Nieee!!! Też byś chciał takie laseczki podotykać, co?! :-))) Ale niestety za cieńki w uszach i portfelu jesteś, to ci tylko "marszczenie freda" pozostaje!!! Buuuhahahahaha....

    06.07.2010 17:36
  • ... (gość)

    o matko!!!! Tatuś z córunią!;D:D:D

    06.07.2010 13:32
  • zibi (gość)

    Juz widzę,jak robi w gacie,żeby się nie ośmieszyć w oczach tej siksy ,a tu 50.na chudym karku i kompleksów,ze ho,ho -nie pomoże szczekanie na innych - każe mu być cicho i co?a on oprócz jęzora nie ma żadnego atutu:))

    05.07.2010 20:52
  • bazyli (gość)

    Odważna dziewczyna,mieć takiego świra !!!!

    05.07.2010 18:15
  • Kasia (gość)

    Kuba jest mega ! i naprawdę podziwiam go za swój dystans do siebie, i chciałabym być na miejscu tej dziewczyny :)

    05.07.2010 16:38