Nowa odsłona "Kawy czy herbaty"

Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę.

Multimedia

Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu "Kawa czy herbata?" od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-8.00. W "Kawie czy herbacie?" w styczniu nie zabraknie znanych twarzy. Pojawią się artyści, sportowcy i gwiazdy rozrywki - zawsze jednak w osobistym wydaniu i społecznym kontekście.

Od stycznia "Kawa czy herbata?" stawia na aktualności i najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą. Codziennie pokazywany będzie skrót najciekawszych minionych wydarzeń sportowych i prezentowany będzie autorski przegląd prasy. Dzienniki, portale i tygodniki opinii "czytać" będą: Tomasz Sekielski, Krzysztof Ziemiec, Maciej Orłoś, Przemysław Babiarz i Jerzy Kisielewski. W każdym wydaniu "Kawy czy herbaty?" widzowie znajdą poranne "Wiadomości", aktualną prognozę pogody (w wykonaniu m.in. Jarosława Kreta) i wiadomości sportowe. W pasku pojawią się o gorące newsy i kursy walut, a w uruchamianej wkrótce aplikacji HbbTV wiele innych atrakcji dla widza programu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×