Nowa odsłona Kocham Cię Polsko już 2 marca na antenie TVP2!

Kolejny sezon Kocham Cię Polsko obfitował będzie w nowości. Oprócz wprowadzenia nowych zasad czy elementów scenografii, pojawi się również nowa twarz programu - Joanna Koroniewska.

Multimedia

W obecnej edycji Kocham Cię Polsko wystąpią gwiazdy dwóch najpopularniejszych seriali Dwójki: Barwy szczęścia (Kasia Zielińska) i M jak miłość (Joanna Koroniewska).

W I odcinku zobaczymy aktorów z nowego serialu TVP 2 AIDA.

W drużynie Joasi Koroniewskiej: Sonia Bohosiewicz, Michał Zieliński, Sebastian Konrad.

W drużynie: Kasi Zielińskiej: Maja Bohosiewicz, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Sapryk

KCP KULISY W audycji prezentujemy przygotowania do nagrania odcinka oraz krótki umont z najciekawszych i najzabawniejszych fragmentów zbliżającego się odcinka programu. Audycję prowadzi Mateusz Szymkowiak znany z programu "The Voice of Poland". Każda z audycji dotyczy innego aspektu przygotowań. Może być to np. próba zespołu muzycznego, próba gwiazdy muzycznej, przygotowania kapitanek, próby jednej z rund w garderobach gwiazd. Goście odcinka zapraszają na program ze swoim udziałem.

KCP EXTRA Audycja emitowana w każdy piątek po programie głównym. W audycji prezentujemy rozmowy z gośćmi odcinka, przypominamy jego najciekawsze fragmenty, w tym nie emitowane w odcinku wpadki. Audycja jest prowadzona przez Mateusza Szymkowiaka. Podczas rozmowy z gośćmi, hostessy rozdają zwycięskiej publiczności nagrody.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×