Nowa "Plotkara" w HBO GO. Zobacz, jak zmieniła się obsada "Gossip Girl". Sprawdź, jak dziś wyglądają i co robią Blake Lively, Penn Badgley i inni

Widzowie na całym świecie śledzili sześć sezonów serialu, by dowiedzieć się, kim jest tytułowa Plotkara. Produkcja była prawdziwym hitem. Jak dziś wyglądają i co robią aktorzy, którzy wcielili się w główne role w "Plotkarze"? Sprawdzaliśmy to dla Was!

Multimedia

Nowa i stara "Plotkara" na HBO

Już 26 października na HBO zadebiutuje wyprodukowany przez HBO Max serial „Gossip Girl” czyli nowa Plotkara. Co ciekawe, na platformę trafi także pierwsza wersja serialu, który pokochali widzowie na całym świecie!

Plotkara była emitowana w latach 2007-2012. Serial jest oparty na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar.

Produkcja opowiada o życiu głównie bogatych nastolatków uczęszczających do elitarnej szkoły w Nowym Jorku. Tytułowa Plotkara komentowała ich życie w sieci, wyjawiając przy tym ich największe tajemnice. Serial stał się jednym z najbardziej popularnych seriali młodzieżowych i zyskał miano kultowego.

Kiedyś byli ulubieńcami nastolatków na całym świecie. Co robią dzisiaj gwiazdy Disneya? Zobacz więcej

Aktualnie produkcja doczekała się kontynuacji, która wraz ze "starą" częścią zadebiutuje na HBO GO. Nowa część będzie przedstawiała losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side. W produkcji wystąpią m.in Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Eli Brown, Evan Mock, Jordan Alexander, Savannah Smith, Emily Alyn Lind i Zion Moreno.

Pierwsza wersja Plotkary - obsada

Można powiedzieć, że serial Plotkara otworzył karierę wielu młodym aktorom. Dzięki serialowi popularność zdobył m.in. Penn Badgley, który gra główną rolę w dostępnym na Netfliksie serialu Ty. Także dzięki Plotkarze szersza publiczność poznała Blake Lively, która została gwiazdą Hollywood.

Bohaterowie serialu kreowali trendy wśród młodych ludzi na całym świecie, którzy byli głównymi odbiorcami serialu.

Spradź w galerii, jak dziś wyglądają aktorzy, którzy wcielili się w bohaterów Plotkary.

Zobacz galerię

W latach 90. grali w serialowych hitach. Co robią dzisiaj? Kto zmienił się najbardziej?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×