Nowa płyta Kylie Minogue! [WIDEO]

Album "Kiss Me Once" ukaże się 17 marca 2014 roku dzięki Warner Music Poland. O brzmienie nowych kompozycji Kylie zadbali wybitni specjaliści w tej dziedzinie, choćby Pharrell Williams, Greg Kurstin, Metrophonic, Cutfather, MNEK i Ariel Rechtshaid.

Multimedia

Płyty można już ekskluzywnie posłuchać na portalu Deezer.

O pracy nad następcą wydanego w 2010 roku krążka "Aphrodite" Kylie Minogue, będąca też jurorką w angielskiej i australijskiej wersji show "The Voice", mówi następująco:

  • To była naprawdę zakręcona historia, ale bardzo mi się podobała. Przechodziłam wtedy wiele zmian w życiu, zaczynałam nowe rzeczy. Bardzo cieszą mnie tak pozytywne reakcje na "Into The Blue". Nie mogę się doczekać aż posłuchacie reszty utworów".

CZYTAJ TAKŻE: KYLIE MINOGUE ROZSTAŁA SIĘ Z ANDRESEM VELENCOSO

Płytę promuje singiel "Into The Blue" i reakcje na niego są na całym świecie wprost ekstatyczne. "Kylie powraca, by uratować muzykę pop" - twierdzi "Huffington Post". "Kylie zawsze wiedziała, co trzeba zrobić, aby rządzić na parkiecie" - konstatuje recenzent serwisu Muumuse.com. Recenzent serwisu Popjustice przyznał singlowi notę 9 na 10. Już wiadomo, że piosenka "Into The Blue" pojawi się w paru remiksach. Przygotują je Vanilla Ace, Roger Sanchez oraz Patrick Haggenar.

FILM https//youtu.be/fL6FaI-wJxs

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×