Nowa ukochana Gerarda Pique trafiła do szpitala! Clara Chia Marti nie wytrzymała presji

Gerard Pique to imię i nazwisko, które w ostatnich tygodniach podbija sieć oraz media na całym świecie. Wszystko za sprawą głośnego rozstania z Shakirą i związku z młodszą, lecz podobną do poprzedniej partnerki, Clarą Chia Marti. Zakochani nie mają łatwo, a nowa ukochana piłkarza właśnie trafiła do szpitala! Wygląda na to, że nie wytrzymała tego całego zamieszania!

Multimedia

Nowa ukochana Gerarda Pique trafiła do szpitala! Clara Chia Marti nie wytrzymała presji

Bycie kochanką Gerarda Pique nie należy do najłatwiejszych zajęć na świecie. Przekonała się o tym właśnie nowa ukochana piłkarza, Clara Chia Marti. 23-latka zapewne spodziewała się, że fakt wyjścia na jaw końca związku jej ukochanego z Shakirą będzie szeroko i głośno komentowany, ale raczej nie przewidziała, z jakimi zdecydowanymi reakcjami ze strony społeczeństwa będzie musiała się zmierzyć. Po tym, gdy Shakira opublikowała piosenkę, w której krytykuje ojca swoich dzieci, cała sytuacja przybrała kolosalne rozmiary, a Clara Chia Marti zaczęła spotykać się ze skrajnymi reakcjami ze strony ludzi, którzy w większości obwijają ją o rozbicie rodziny piłkarza i piosenkarki.

Shakira ma 45 lat i ciągle wygląda niczym nastolatka! Zobaczcie, jak zmieniała się jedna z najpiękniejszych kobiet na świecieZobacz więcej

To wszystko bardzo negatywnie odbiło się na zdrowiu Clary Chia Marti, która nie była przygotowana na to, że w jednym momencie zyska ogólnoświatową rozpoznawalność. Jak donosi „El Periodico", 23-latka trafiła do szpitala! Marti, która nie tylko straciła anonimowość, ale bywała nawet zaczepiana przez obcych ludzi na ulicy, którzy śpiewali jej piosenkę Shakiry, zaczęła miewać napady lęku.

W tym przypadku Clara Chia Marti postanowiła skorzystać z profesjonalnej pomocy. Była leczona w prywatnej klinice w Barcelonie, gdzie lekarze starali się poprawić jej stan psychiczny.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×