"Nowa Zelandia z powietrza". Niezwykłe miejsca oraz wspaniała fauna i flora! Gdzie oglądać program?

Nowa Zelandia to miejsce, w którym zaczyna się każdy nowy dzień – to tu najwcześniej wstaje słońce. Promienie słoneczne budzą do życia wyjątkową faunę i florę, która zachwyca swoim pięknem i niepowtarzalnością.

Multimedia

"Nowa Zelandia z powietrza" w sobotę, 27 lipca, godz. 17:00 na Planete - sprawdź program tv

Twórcy wzbijają się w przestworza, aby zbadać jeden z najbardziej spektakularnych krajobrazów na świecie. Nowa Zelandia to miejsce, w którym zaczyna się każdy nowy dzień – to tu najwcześniej wstaje słońce. Promienie słoneczne budzą do życia wyjątkową faunę i florę, która zachwyca swoim pięknem i niepowtarzalnością.

Tajemnice najsłynniejszego więzienia świata ujawnione!Zobacz więcej

Kamery programu przelatują nad Bay of Islands – grupą 144 wysp, wokół których żyją fascynujące morskie wspomnienia, takie jak delfiny, pingwiny czy marliny. Twórcy odwiedzają też inne nowozelandzkie cuda natury, np. starożytny las Waipoua, który słynie z drzew kauri uważanych za jedne z najstarszych na świecie czy półwysep Coromandel, gdzie znajdują się rajskie plaże z gorącymi źródłami. "Nowa Zelandia z powietrza" to wielka przygoda, która pozwala odkryć jeden z najpiękniejszych krajów świata z zupełnie nowej perspektywy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×