Nowe docinki "M jak miłość". Czy uda się uratować dom Mostowiaków po pożarze?

W ostatnim przedwakacyjnym odcinku "M jak miłość" doszło do podpalenia domu Mostowiaków. Czy uda się go uratować?

Multimedia

Dramatyczne zakończenie "M jak miłośći"! W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu Rafał (Przemysław Bluszcz) podpalił gospodarstwo Mostowiaków. W ostatniej chwili na miejsce dotarli Marek (Kacper Kuszewski) i Adam (Jacek Kopczyński), którzy uratowali uwięzione w szopie Ewę (Dominika Kluźniak) i Annę (Tamara Arciuch).

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ". POŻAR DOMU W GRABINIE! GDZIE ZAMIESZKAJĄ BARBARA I LUCJAN? KATASTROFA W OSTATNIM ODCINKU "M JAK MIŁOŚĆ"! RAFAŁ ZABIJE ANNĘ?

Wszyscy widzieli, jak straż pożarna próbowała ugasić pożar dobytku rodziny. Co będzie dalej z posiadłością Mostowiaków dowiemy się w nowych odcinkach serialu. Już teraz jednak wiemy, że po pożarze Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) zamieszkają na Deszczowej u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Marek i Ewa z dziećmi zaś zatrzymają się u Jerzego Kolędy (Artur Barciś).

Inspektor budowlany, który pojawi się w Grabinie oceni, że dom Mostowiaków nadaje się do rozbiórki. Marek postanawia jednak wyremontować rodzinny dom. Czy Mostowiakom uda się uratować gospodarstwo?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×