Nowe jury w "Bitwie na głosy"!

Eksperci w trzeciej edycji muzycznego show zrobią zamieszanie! Cztery silne osobowości będą się pięknie różnić!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BEATA KOZIDRAK STAWIA WYMAGANIA... JAGIELSKI I SZULIM Z "PYTANIA..." DO "BITWY..."

Loża ekspercka najnowszej edycji "Bitwy na głosy" powiększyła się o jedno miejsce. Cztery osobowości zasiądą w niej już 8 września podczas pierwszego programu na żywo. W roli komentatorów zobaczymy zarówno starych znajomych z show, jak i nowe twarze.

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA JEDNAK W "BITWIE NA GŁOSY" TOMSON I BARON STWORZYLI WŁASNY ZESPÓŁ

Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd niezmiennie od trzech sezonów będzie komentować występy uczestników. Po jednej edycji przerwy powraca Wojciech Jagielski, dyrektor muzyczny Radia Zet. Nową postacią, choć nie do końca, bo już pojawiła się na fotelu eksperta w zastępstwie Grażyny Szapołowskiej w I edycji, będzie wszechstronnie utalentowana aktorka, znakomicie tańcząca i śpiewająca - Katarzyna Zielińska. Do tej trójki dołączy charyzmatyczny wokalista, basista, sceniczny rozrabiaka i prawdziwa legenda polskiej sceny rock’n’rollowej, lider grupy Acid Drinkers - Tomasz "Titus" Pukacki.

Jakie sojusze zostaną zawarte? Kto będzie miał podobny gust, a komu będzie podobać się zupełnie inny styl? Czy zaiskrzy już w pierwszym odcinku? Dowiecie się 8 września, o godz. 20.10, w Dwójce!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×