Nowe odcinki „Barw szczęścia”. Chowański spowoduje wypadek i ucieknie z miejsca zdarzenia!

W nowych odcinkach serialu „Barwy szczęścia”, które będziemy mogli oglądać już po wakacjach, Chowański spowoduje groźny wypadek, a następnie ucieknie z miejsca zdarzenia. Czy spotka go za to zasłużona kara?

Multimedia

Syn Artura Chowańskiego z serialu "Barwy szczęścia" - Ernest Chowański w nowym sezonie dostarczy widzom kolejnych emocji. Jak powiedział nam Krystian Kukułka - aktor wcielający się w postać młodego Chowańskiego, będzie się dużo działo. - Ernest po wakacjach będzie potrzebował dużego wsparcia swoich rodziców. Chłopak spowoduje wypadek, a następnie ucieknie z miejsca zdarzenia – zdradził w rozmowie z Telemagazynem Kukułka. Jakby tego było mało, chłopak, na różne sposoby będzie próbował uniknąć odpowiedzialności.

Szykuje się kolejna rewolucja w życiu rodziny Chowańskich. Czy arogancki i pewny siebie Ernest przestanie liczyć na wpływy i pieniądze rodziców, którzy do tej pory pomagali mu wydostać się z różnych tarapatów? - Ernest przejdzie sporą przemianę, będzie musiał zmierzyć się z odpowiedzialnością, dorosnąć - powiedział nam aktor.

CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN KUKUŁKA: JESTEM GOTOWY NA SPORE POŚWIĘCENIE DLA ROLI! [WYWIAD]

Ernest Chowański (Krystian Kukułka)

To zdeterminowany, pewny siebie i kiedy trzeba arogancki, syn Chowańskich. Choć rodzice woleliby, aby swoją przyszłość związał ze studiami, Ernest marzy o karierze rapera i zrobi wszystko, co uzna za stosowne, by osiągnąć sukces. Wie, że ojciec ma wyrzuty sumienia z powodu tego, że nie poświęcał mu za dużo czasu i potrafi to wykorzystać dla swoich celów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×