Nowe odcinki "Hotelu 52". Weronika Rosati zagra dawną ukochaną Filipa Bobka

Wiadomo już, kogo zagra Weronika Rosati w nowej serii "Hotelu 52".

Multimedia

Weronika Rosati, która pojawi się w jesiennej serii "Hotelu 52", wcieli się w rolę Marii - dawnej ukochanej Tomasza (Filip Bobek). Kobieta porzuciła go przed wielu laty, by związać się ze starszym bogaczem, który jednak okazał się być brutalem. Maria pojawi się na nowo w życiu Tomka.

CZYTAJ TAKŻE: WERONIKA ROSATI W "HOTELU 52" POLSAT: "HOTEL 52" ZASTĄPI JESIENIĄ "PRZYJACIÓŁKI"

- Maria potrzebuje pomocy, a Tomasz nie ma serca, by jej odmówić. Robi dla niej wszystko co może. Do tego stopnia, że sam już nie wie, czy bardziej mu zależy na Marii, czy na Sarze - wyjaśnił Filip Bobek w wywiadzie dla "Świata seriali".

Sara grana przez Klaudię Halejcio znajdzie się w bardzo niekomfortowej sytuacji, jednak będzie próbowała zrozumieć Marię. Niestety, dawna miłość Tomka okaże się perfidną osobą.

- Tłumaczy sobie, że Tomasz jest miłość jej życia. Zostawiając go zrobiła błąd, ale teraz żałuje i chce go naprawić. Ale tak naprawdę Maria jest bardzo przebiegła i wyrachowana. Trudno ją nazwać dobrą osobą. Jeśli jest miła dla Sary, to tylko dlatego, że widzi w tym interes - zdradza Rosati. CZYTAJ TAKŻE: "HOTEL 52" BEZ LAURY SAMOJŁOWICZ "NOCNIK" WCIĄŻ ZAKAZANY. PROCES ŻUŁAWSKIEGO Z ROSATI POMOŻE ROZSTRZYGNĄĆ LITERATUROZNAWCA

Komentarze

Skomentuj
  • GOSC (gość)

    Beznadziejna stara lafirynda.

    03.08.2013 21:26
  • gosc (gość)

    Ta Rosati to beznadziejna dziewczyna niech wraca skąd przyjechała..

    31.07.2013 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×