Nowe odcinki "Klanu". Arkadiusz porzuci Grażynkę i ostatecznie wróci do żony?

Watek romansu Lubiczowej i muzyka będzie kontynuowany w jesiennej serii serialu.

Multimedia

Przed wakacjami początkowo platniczna znajomość Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Arkadiusza (Daniel Olbrychski) przerodziła się w romans. Para zaczęła się spotykać na romantycznych kolacjach, aż w końcu wylądowała w łóżku.

CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" TVP1 9.05.2013 ODC. 2443. CO SIĘ WYDARZY? POCAŁUNEK GRAŻYNKI I ARKADIUSZA! "KLAN" TVP1 28.05.2013 ODC. 2453. GRAŻYNKA I ARKADIUSZ SPĘDZAJĄ RAZEM NOC! ARKADIUSZ WRACA DO BYŁEJ ŻONY!

Znajomość została wystawiona na ciężką próbę, gdy ze śpiączki wybudziła się Julia (Katarzyna Ucherska), córka Arkadiusza, która nie wiedziała, że jej rodzice się rozwiedli. Dla dobra dziewczyny Nowikowie postanowili udawać, że nadal są małżeństwem, co sprawiło, że Arkadiusz przestał widywać się z Grażynką. Jesienią okaże się, że mimo rozłąki para nie potrafi o sobie zapomnieć.

Grażynka zaprosi do siebie na kolację przyjaciela wraz z rodziną, jednak Arkadiusz przyjdzie tylko z córką. Podczas rozmowy sam na sam kobieta zapyta go, czy jest to ich jedyne, ostatnie spotkanie. Jak zdradza "Świat seriali", Nowik odpowie:

- Jedyne nie, ale tak po prostu będzie lepiej. Gdybym tu cały czas mieszkał, trudniej byłoby mi naprawiać relację z żoną. A muszę je naprawić. Dla dobra Julki.

Jednocześnie mężczyzna zamiast propozycji "zostania przyjaciółmi", przypomni Grażynce:

- My jesteśmy przyjaciółmi i zawsze możesz na mnie liczyć. Tak będzie nam obojgu łatwiej. Gdybyśmy byli zbyt blisko, nie bylibyśmy w stanie zapomnieć siebie.

- Naprawdę myślisz, że do tego wystarczy sam fakt niewidywania się ze sobą? Albo ja się co do ciebie pomyliłam albo ty mnie w ogóle nie znasz - wygarnie mu Lubiczowa.

Zawiedziona i rozgoryczona Grażynka zdziwi się, gdy Nowik zadzwoni do niej i zaproponuje spotkanie. Podczas spaceru w parku wyzna:

- Postąpiłem jak tchórzliwy gówniarz... Zapadłem się pod ziemię i tyle! Ale uwierz mi... nie chciałem. Uwierz i nie wybaczaj! Grażyna, ja sam się znalazłem w bardzo trudnej sytuacji... Nie kończmy naszej znajomości. Zrozum mnie... Musiałem wybrać... A teraz - Julka jest najważniejsza...

Czy Grażynka i Arkadiusz będą w końcu razem? Przekonamy się jesienią!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×