Nowe odcinki "Klanu" TVP1 jesień 2013. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Sprawdź, co się wydarzy w powakacyjnych odcinkach "Klanu"!

Multimedia

"Świat seriali" przygotował zestawienie pięciu najważniejszych zmian w życiu bohaterów serialu "Klan". Zobacz, co jesienią 2013 spotka klan Lubiczów i ich przyjaciół!

1. Powrót Beaty (odc. 2471)

Dorota Naruszewicz przez długi czas grała w "Klanie" Beatę, jednak przed dwoma laty aktorka zrezygnowała z serialu i postać zniknęła. Teraz Beata wraca do "Klanu". Zagra ją Magdalena Wójcik. BEATA WRACA DO "KLANU"! ZAGRA JĄ MAGDALENA WÓJCIK! DOROTA NARUSZEWICZ NIE WRÓCI DO "KLANU"

2. Groźna choroba Krystyny (odc. 2456 i 2471)

W 2456. odcinku serialu Krystyna Lubicz będzie przebywać za granicą na kongresie naukowym. Jej powrót do Polski opóźni się, ponieważ kobieta zachoruje i trafi do szpitala z objawami zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych.Badania potwierdzą, że Krystyna zaraziła się meningokokami. Lubiczowa nie przyzna się jednak rodzinie, jak poważny jest jej stan. Za to w czasie kwarantanny pozna interesującego mężczyznę.

**"KLAN" NOWE ODCINKI. KRYSTYNA WDA SIĘ W "INTELEKTUALNY ROMANS"!

  1. Zaręczyny Bożenki i Miłosza (odc. 2463)**

Jak informuje "Świat seriali", w 2463. odcinku w domu przyszłej panny młodej Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) wyda oficjalną kolację, w której wezmą udział rodziny Bożenki i Miłosza. W obecności bliskich chłopak zdecyduje się poprosić ukochaną o rękę, po czym podaruje jej piękny pierścionek zaręczynowy. Bożenka zgodzi się zostać żoną Miłosza!

**"KLAN" NOWE ODCINKI. MIŁOSZ POPROSI BOŻENKĘ O RĘKĘ!

  1. Zerwanie Grażynki i Arkadiusza (odc. 2459 i 2460)**

Przed wakacjami początkowo platniczna znajomość Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Arkadiusza (Daniel Olbrychski) przerodziła się w romans. Para zaczęła się spotykać na romantycznych kolacjach, aż w końcu wylądowała w łóżku.

Gdy ze śpiączki wybudza się Julka - córka Arkadiusza - Nowik decyduje się poświęcić czas byłej żonie i córce. Grażynka będzie bardzo przeżywać rozstanie z kompozytorem, który, jak się okaże, również nie może zapomnieć o Lubiczowej. W końcu para znów zacznie się widywać, ponieważ Bożenka i Julia się zaprzyjaźnią. "Świat seriali" sugeruje, że być może Grażynka i Arkadiusz wrócą do siebie, a niewykluczone, że zostaną małżeństwem!

NOWE ODCINKI "KLANU". ARKADIUSZ PORZUCI GRAŻYNKĘ I OSTATECZNIE WRÓCI DO ŻONY?!

5. Zawirowania w życiu uczuciowym Oli

Po zerwaniu z Norbertem (Kuba Świderski) Ola (Kaja Paschalska) zacznie spotykać się z Rafałem (Marcin Kwaśny). NIestety, dawny ukochany nie pozwoli o sobie zapomnieć. Sytuację uczuciową Oli skomplikuje jeszcze pojawienie się nowego przystojnego szefa (Paweł Audykowski).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×