Nowe odcinki "Komisarza Alexa". Alex zakocha się w pięknej suczce!

Jesienią w serialu "Komisarz Alex" pojawi się biała suczka rasy Berger Blanc Suitse.

Multimedia

Jeszcze przed wakacjami pojawiały się informacje, że w nowej serii serialu "Komisarz Alex" pojawi się tajemnicza Malina, która podbije serce jednego z głównych bohaterów. Początkowo wydawało się, że nowa postać będzie kobietą, w której zakocha się Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Teraz wiadomo już, że Malina będzie białą suczką rasy Berger Blanc Suitse, dla której Alex straci głowę!

CZYTAJ TAKŻE: STEFFEN MOLLER ZAGRA GOŚCINNIE W KOMISARZU ALEKSIE? PAWLICKI ZASTĄPI WESOŁOWSKIEGO W "KOMISARZU ALEKSIE"

Malinę zobaczymy już w pierwszym powakacyjnym odcinku serialu. Okaże się, że piękna suczka, która pojawi się na treningu Alexa, została podstawiona jako przynęta przez Szalonego (Andrzej Andrzejewski), który postanowił porwać psa. Mężczyzna w ten sposób będzie chciał zemścić się na czworonożnym komisarzu za to, że przed laty Orlicz zabił jego brata, a jego samego wsadził do więzienia.

Na szczęście Alexowi uda się uwolnić, choć tylko cudem uniknie śmierci, gdy Szalony będzie próbował go zastrzelić. Pomoże mu Malina, która głośnym szczekaniem ostrzeże go przed niebezpieczeństwem. Zakochany pies spróbuje pomóc suczce. Na szczęście w porę do akcji włączą się Orlicz i Leon (Janusz Chabior), którzy uratują oba psy z opresji. Niestety, po krótkim pobycie na komisariacie Malina trafi do schroniska, jednak Alex i Orlicz będą ją odwiedzać i pomogą znaleźć jej nowy dom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×