Nowe odcinki "Komisarza Alexa". Michał Orlicz się zakocha!

W jesiennej serii "Komisarza Alexa" Michał Orlicz zakocha się w pięknej Monice!

Multimedia

Nowy sezon serialu "Komisarz Alex" rozpocznie się 31 sierpnia. Wiadomo już, że jesień 2013 obfitować będzie w liczne romanse. Poza Alexem, który zakocha się w pięknej suczce Malinie, wybrankę serca znajdzie również Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "KOMISARZA ALEXA". ALEX ZAKOCHA SIĘ W PIĘKNEJ SUCZCE! STEFFEN MOLLER ZAGRA GOŚCINNIE W KOMISARZU ALEKSIE?

Suczka Malina, którą Alex i Orlicz wyratują z opresji, zawładnie sercem psa-policjanta. Niestety, w pewnym momencie trafi do schroniska. Na szczęście Orlicz, aby pomóc czworonożnemu przyjacielowi, obieca mu, że zapewni Malinie nowy dom. Michałowi uda się znaleźć chętną osobę w Gdańsku, co jednak oznaczałoby rozstanie Alexa z ukochaną. Wtedy w życiu Orlicza i jego psa pojawi się Monika (Julia Rosnowska).

Dziewczyna dowie się od dziadka, że jego lokator - Michał Orlicz - szuka kogoś, kto przygarnie piękną suczkę. Monika przyjdzie do komisarza i wytłumaczy, że chętnie zaopiekuje się Maliną. Zauroczony Michał odda dziewczynie Malinę. I, jak informuje "Świat serial", Monika zagości w życiu i w sercu przystojnego policjanta na dłużej...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×