Nowe odcinki "M jak miłość". Barbara zdradzi Lucjana?!

Pojawiają się pierwsze informacje na temat powakacyjnych odcinków "M jak miłość".

Multimedia

W czasie wakacji ekipa "M jak miłość" kręciła w Nałęczowie fragmenty nowych odcinków serialu, które zostaną wyemitowane po wakacjach. Wiadomo już, że jednym z nowych wątków będzie wizyta Barbary (Teresa Lipowska) w senatorium w Nałęczowie.

Jak informuje "Świat seriali", żona Lucjana (Witold Pyrkosz) wybierze się do uzdrowiska w 1009. odcinku “M jak miłość" w towarzystwie Ani (Weronika Wachowska), córki Marty (Dominika Ostałowska). Na miejscu Barbara pozna lokalnego donżuana - Stanisława Sieńczyłłę (Włodzimierz Matuszak), który od razu zacznie zabiegać o względy nowej kuracjuszki. W ramach zalotów pokaże Basi najpiękniejsze miejsca Nałęczowa z Parkiem Zdrojowym i Starymi Łazienkami na czele. Kobieta nie wie jednak, że Stanisław nie tylko ją zabiera w urokliwe miejsca...

Sieńczyłło oczaruje Mostowiakową do tego stopnia, że kobieta nie będzie miała czasu porozmawiać przez telefon z Lucjanem, który w Grabinie będzie szalał z zazdrości i niepokoju. Jego nastrój jeszcze się pogorszy, gdy Kwaśniakowa (Viola Arlak) zacznie opowiadać mu o rozpuście, która ma miejsce w senatoriach.

Wątpliwości Lucjana będą mieli szansę rozwiać Marta i Andrzej (Krystian Wieczorek), którzy odwiedzą Barbarę w Nałęczowie. Na umizgi pana Stanisława zareagują uśmiechem i nie potraktują poważnie tej znajomości. Czy słusznie? Przekonamy się w powakacyjnych odcinkach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×