Nowe odcinki "M jak miłość". Jaką tajemnicę skrywają Barbara i Lucjan?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 Ala i Paweł odkryją przez przypadek tajemnicę dziadka. Co skrywają Barbara i Lucjan?

Multimedia

Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) przez przypadek znajdują w Grabinie list, w którym poznają intrygującą historę z przeszłości Lucjana (Witold Pyrkosz). Zduńscy postanawiają dowiedzieć się czegoś więcej i jadą do wspomnianego w liście Żnina. Małżeństwo spotyka się tam z Kubą Markowskim (Marcin Piętowski), biznesmenem zajmującym się importem z Chin.

Wszyscy troje wybierają się na kolację do restauracji w pałacu Lubostroń. Podczas wspólnego posiłku Markowski prosi Zduńskich, aby zostawili przeszłość Lucjana w spokoju. Ta informacja niepokoi młodych.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU PO WAKACJACH 2015? "M JAK MIŁOŚĆ". JUREK WYJEŻDŻA DO NIEMIEC. JUŻ NIGDY NIE WRÓCI?

Po powrocie Ala i Paweł opowiadają o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska). Kobieta nie może uwierzyć w tę historię, a kiedy słyszy o Markowskim wzdryga się!

Jaką tajemnicę skrywają Barbara i Lucjan? Kim jest Kuba Markowski?

Nowe odcinki "M jak miłość" od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×