Nowe odcinki "M jak miłość". Kasia w niebezpieczeństwie! Uratuje ją Marcin!

Czy niebezpieczeństwo zbliży do siebie Marcina i Kasię?

Multimedia

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) wreszcie dopiął swego i związał się z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach). Para początkowo spotykała się tylko po to, by uprawiać niezobowiązujący seks, jednak z czasem wytworzyła się między zażyłość.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 20.05.2013 ODC. 993. PAWEŁ ZDUŃSKI SPOTKA MIŁOŚĆ ŻYCIA? "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMKIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ!

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" związek Marcina i Agnieszki jeszcze się rozwinie - chłopak podaruje ukochanej pierścionek, a ona wręczy mu klucze do swojego mieszkania. Jednak sielanka się skończy, gdy Marcin odkryje, że Agnieszka wciąż kocha Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)! Załamany chłopak będzie szukał pocieszenia w ramionach Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która, choć nie dawała tego po sobie poznać, bardzo cierpiała z powodu związku ukochanego z Olszewską.

Marcin będzie bronił się przez uczuciem, które zacznie rosnąć między nim i Kasią. Dlatego gdy pojawi się Krystian, przystojny i uroczy inżynier, który będzie podrywał Kasię, Chodakowski zainteresuje się jego przeszłością. Prawda okaże się wstrząsająca - Krystian to syn bandyty, który wylądował w więzieniu dzięki obciążającym zeznaniom Kasi. Teraz gdy jego ojciec powiesił się w celi, mężczyzna będzie próbował odegrać się na dziewczynie. Na szczęście Marcin uratuje Kasię przed niebezpieczeństwem, co jeszcze zbliży przyjaciół do siebie. Chodakowski będzie musiał wybrać między Agnieszką i Kasią...

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA I TOMEK ZNÓW BĘDĄ RAZEM?! NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×