Nowe odcinki "Na dobre i na złe". Neurochirurg Sylwia Mróz w Leśnej Górze

Po wakacjach 2015 w Leśnej Górze pojawi się nowa pani doktor. W neurochirurg Sylwię Mróz wcieli się Magdalena Turczeniewicz.

Multimedia

Magdalena Turczeniewicz wcieli się w nową lekarkę, która zacznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Zobaczymy ją już w 605. odcinku "Na dobre i na złe". To ona zajmie się ranną po wypadku Katarzyną Smudą (Ilona Ostrowska).

CZYTAJ TAKŻE:

NOWE ODCINKI "NA DOBRE I NA ZŁE". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU PO WAKACJACH 2015?
"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 605. WIKTORIA I TOMASZ BĘDĄ MIELI DZIECKO?

Dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zatrudni Sylwię w szpitalu, bo dotąd Leśna Góra nie miała specjalisty neurochirurga onkologa. W pilnych przypadkach do szpitala przyjeżdżała na konsultacje dr Dorota Rogalska (Aneta Todorczuk-Perchuć). Teraz przyszedł czas, aby ktoś był stale na miejscu.

Okazuje się, że nowa pani doktor stanie się ważną osobą dla Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Ordynator ginekologii od pierwszego spotkania z Sylwią, będzie nią oczarowany. Warto dodać, że Magdalena Turczeniewicz i Mateusz Damięcki grali już razem w serialu "Egzamin z życia", o czym przypomniała sama aktorka. "Po 10 latach znów się spotkamy!! Tym razem w serialu 'Na dobre i na złe' .Zapraszam do oglądania tuż po wakacjach;)" - zachęca na Facebooku. Czy szykuje się nowy romans w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    co to za jakas ryfiasta baba?

    25.06.2015 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×