Nowe odcinki "Na Wspólnej". Basia i Smolny o krok od ślubu, Zdybicka w ciąży z Maksem. Co się wydarzy?

Sprawdź, co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej", które już od września w TVN!

Multimedia

Niezmiennie staramy się dostarczyć widzom wielu emocji, wzruszeń i uśmiechu. A w nowym sezonie, jeszcze bardziej niż dotychczas, spróbujemy zaskoczyć naszą młodszą widownię!” - zapowiadają twórcy serialu.

Ku zaskoczeniu wszystkich największa femme fatale „Na Wspólnej”, Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), będzie w ciąży z Maksem! Sprawa wyjdzie na jaw w dość niecodziennych okolicznościach... Maks, nie mając pojęcia o tym, że Ilona nosi jego dziecko, zechce się na niej zemścić za bezwzględne przejęcie Budmaksu. I bez żadnych skrupułów wystawi Zdybicką służbom Centralnego Biura Antykorupcyjnego! Czy Ilona wybaczy mu tę zdradę? Czy może zechce się zemścić i wykorzysta do tego ciążę?

W nowych odcinkach będziemy świadkami dalszych losów pary, która od początku wzbudza ogromne zainteresowanie - czyli Basi i nieobliczalnego Smolnego. Czy Krzysztof w końcu dopnie swego i, wbrew wszystkiemu i wszystkim, weźmie ślub z Brzozowską?

Jesienią zobaczymy także dramatyczną i wzruszającą walkę Zuzy i Kamila o upragnione dziecko. Ula (Ania Niedźwiecka), podczas kontrolnej wizyty pracownicy ośrodka adopcyjnego, niechcący zdradzi, że mama jest poważnie chora. I tak ruszy bezlitosna państwowa maszyna… Wyjdzie na jaw, że Zuza ukryła podczas procesu adopcyjnego to, że jest nosicielką wirusa HIV. Ula zostanie Hofferom odebrana…

„Na Wspólnej” to też młodzieńcze miłości. Jarek Berg (Wojciech Rotowski) i Daniel Brzozowski – obaj w bardzo nietypowych okolicznościach – poznają piękne, ale i „charakterne” dziewczyny, dla których będą w stanie poświęcić wszystko…

Prawdziwy przełom nastąpi w życiu Kingi i Michała. Ich synek, Ignaś, zacznie się bardzo niepokojąco zachowywać. Ma lęki, często płacze i budzi się w nocy… Okaże się, że problem tkwi w przedszkolu. Brzozowscy postanowią działać. Zamontują w maskotce, którą Ignaś zawsze bierze do przedszkola, kamerkę – nagrany materiał wprawi ich w osłupienie…

A to jeszcze nie koniec emocji! Czy Roman zdoła obronić licencjat, mimo iż w komisji egzaminacyjnej zasiądzie wrogo do niego nastawiony profesor? Kim jest nowy sąsiad Ewy, który w bardzo niekonwencjonalny sposób zacznie się do niej zalecać?

Jak zareagują Zimińscy kiedy Czerska powie im, że Ola ma biurowy romans z jej mężem? Z kim Wojtek będzie musiał stanąć do pojedynku o Żanetę? Kto wygra na loterii 500 tys. zł.? Odpowiedzi już od września w „Na Wspólnej”!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×