Nowe odcinki "Na Wspólnej". Co wydarzy się w serialu w wakacje 2015?

"Na Wspólnej" zostaje z widzami przez całe lato. Co nas czeka w serialu w wakacje? Będzie się działo!

Multimedia

Ostatnie przed wakacjami odcinki "Na Wspólnej" będą obfitować w emocje. Nie rozwiązanych zostanie jednak wiele frapujących widzów wątków.

Romans Igora (Kuba Wesołowski) i Elżbiety (Paulina Chapko), żony Jakuba Marcinka (Andrzej Niemirski), trwa. Kochankowie nie potrafią powstrzymać namiętności, jaka ich połączyła. Czy w końcu rozum wygra z pożądaniem? Co będzie, gdy o zdradzie dowie się Jakub? Czytaj więcej: "Na Wspólnej". Elżbieta zakończy romans z Igorem? [ZDJĘCIA]

W serialu czeka nas także wiele zmian. Wśród nich będzie pożegnanie z serialową Kingą. Wcielająca się w nią Ilona Wrońska przyznała, że kończy się jej umowa z producentami "Na Wspólnej" i wraz z mężem Leszkiem Lichotą, wyjeżdża do Australii. Co się stanie z Kingą? Czy zniknie i już nigdy nie wróci? Czytaj więcej: ILONA WROŃSKA ODCHODZI Z "NA WSPÓLNEJ". KINGA UMRZE?

W nowym sezonie "Na Wspólnej" powróci Maks (Adam Fidusiewicz), który będzie musiał sam zająć się synem. Czy Ilona (Anna Samusionek) wróci? Brzozowski dowie się, co się z nią stało? A może w jego życiu pojawi się inna kobieta? Czytaj więcej: "NA WSPÓLNEJ". MAKS BĘDZIE MIAŁ ROMANS Z PIELĘGNIARKĄ KAMILĄ?

Pojawią się także całkiem nowe wątki. Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) czeka tragiczna historia. Bohater będzie miał wypadek, w wyniku którego trafi do szpitala. Wiadomo na pewno, że będzie walczył o życie... Czytaj więcej: "NA WSPÓLNEJ". POBITY ROMAN HOFFER W SZPITALU! UMRZE?

Igor (Jakub Wesołowski) przyjmuje do swojej redakcji w "Kraju" Martę (Joanna Jabłczyńska). Przyjaciele zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, o co jest zazdrosny Olaf (Maciej Brzoska). Czy przyjaźń przerodzi się w romans? Czytaj więcej: NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". MARTA I IGOR BĘDĄ MIELI ROMANS?

Basia (Grażyna Wolszczak) jest coraz bardziej zaniepokojona zachowaniem Krzysztofa (Łukasz Konopka) i postanawia porozmawiać z jego terapeutą. W przychodni odkrywa, że jej mąż już od dawna nie uczęszcza na terapię. Basia wyrzuca męża z domu! Czytaj więcej: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2092. BASIA WYRZUCA SMOLNEGO Z DOMU! TO KONIEC?

NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ" OD WRZEŚNIA W TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • śnieć (gość)

    keidy koniec na wspulnej bo jusz wakacje sie zblizajom

    01.06.2016 23:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×