Nowe odcinki "Na Wspólnej". Ola Zimińska trafi na odwyk!

W powakacyjnych odcinkach serialu Zimińscy zrozumieją, że Ola potrzebuje pomocy specjalisty.

Multimedia

W 1740. odcinku "Na Wspólnej" Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) po raz pierwszy spróbowała narkotyku, by zaimponować swojemu ówczesnemu chłopakowi Olivierowi (Mikołaj Roznerski). Niestety, jednorazowy wybryk sprawił, że dziewczyna odważyła się sięgnąć po kolejne środki odurzające. W 1757. odcinku "Na Wspólnej" Ola, dla rozładowania napięcia i ukojenia nerwów, sięgnęła po amfetaminę. Od tamtej pory regularnie zaopatrywała się w "towar" u dilera (Łukasz Gosławski), który coraz perfidniej wykorzystywał nałóg dziewczyny, podnosząc co chwila ceny narkotyków. Uzależniona Ola nie potrafiła jednak skończyć z braniem i nawet prośby Daniela (Michał Tomala), jedynej osoby, która wiedziała o problemach dziewczyny, nic nie dały.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" TVN 8.04.2013 ODC. 1740. OLA BIERZE NARKOTYKI Z ZAZDROŚCI O OLIVIERA! "NA WSPÓLNEJ" TVN 7.05.2013 ODC. 1757. OLA ZACZYNA BRAĆ AMFETAMINĘ!

Jak informuje "Świat seriali", w jesiennej serii serialu nałóg Oli sprawi, że dziewczyna będzie się coraz agresywniej zachowywać, pojawią się zmienne nastroje i wybuchy złości. W końcu jej rodzice Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) zrozumieją, że ich najmłodsza córka ma problem z narkotykami i jeśli natychmiast jej nie pomogą, to Ola może umrzeć! Na szczęście młoda Zimińska przyzna się przed samą sobą, że jest narkomanką i zgodzi się na terapię odwykową. W 1797. odcinku "Na Wspólnej" Ola po raz pierwszy spotka się z terapeutą (Michał Dworczyk).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×