Nowe odcinki "Pierwszej miłości". Co wydarzy się w serialu po wakachach 2015? [ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" zostawiła widzów z wieloma otwartymi wątkami. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2015.

Multimedia

"Pierwsza miłość" przed wakacjami dostarczyła widzom wielu emocji. Większość wątków została nierozstrzygnięta, a na rozwiązanie trzeba czekać na nowe odcinki serialu, które zobaczymy dopiero jesienią 2015. Już teraz sprawdźcie, co nas czeka w "Pierwszej miłości" po wakacjach.

Paulina (Julia Pogrebińska) i Bartek (Rafał Kwietniewski) rozstali się. Kochanka była zazdrosna o częste wizyty Miedzianowskiego w domu Śmiałków. Po wakacjach Bartek i Emilka (Anna Ilczuk) spotkają się na ślubie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Romantyczna ceremonia przypomni im o ich weselu, a Bartek uświadomi sobie, że Emilka jest miłością jego życia. Czy Miedzianowscy znowu będą razem? Czytaj więcej: NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". EMILKA I BARTEK WRÓCĄ DO SIEBIE?

Kinga i Artur mają za sobą ciężki okres. Ich ślub zniszczyła zazdrosna Zośka (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i doprowadziła do rozstania zakochanych. Całe szczęście Beata (Katarzyna Andykowicz) poznała prawdę i uratowała związek Kingi i Artura. Żukowska i Kulczycki planują kolejny ślub. Czytaj więcej: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 20123. DRUGI ŚLUB KINGI I ARTURA [ZDJĘCIA]

Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) nadal handlują narkotykami. Pewnego dnia, podczas nieuwagi nastolatki, Julka (Łucja Kawczak) znajduje tabletki w plecaku i połyka jedną. Dziewczynka ląduje w szpitalu w stanie krytycznym. Marysia (Aneta Zając) jest załamana i wygania Melkę ze swojego mieszkania. Czytaj więcej: NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". CÓRKA MARYSI W SZPITALU! JULKA UMRZE?

Jowita (Joanna Opozda) musi poddać się nowemu, bardziej agresywnemu leczeniu. Problem polega na tym, że kuracja jest bardzo droga. Dziewczyna jest bez pracy, a Radek zarabia za mało. Czy Jowita przegra walkę z chorobą przez brak pieniędzy? Czytaj więcej: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2121. JOWITA NIE MA PIENIĘDZY NA LECZENIE! UMRZE?

Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok) zdobywają nagranie z monitoringu, które pozwoli udowodnić niewinność Sabiny (Urszula Dębska). Tego samego dnia jednak Karol (Karol Strasburger) spotyka się z Kaczmarczykiem (Rafał Mohr) w celu podpisania dokumentów, które pozwolą Igorowi stać się właścicielem majątku Wekslerów. Czy Radek zdąży pokazać ojcu Sabiny nagranie? Czytaj więcej: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2119. PRZYJACIELE WYCIĄGNĄ SABINĘ Z WIĘZIENIA?

Nowe odcinki to również ocieplenie relacji Marysi i Michała (Wojciech Błach). Kiedy Krystian, za namową Melki, postanowi zdać maturę, jego ociec odetchnie z ulgą i... przeprosi Majkę za wszystkie nieprzyjemności. Czytaj więcej: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2122. MARYSIA I MICHAŁ BĘDĄ RAZEM?

Paulinie ciężko jest się pogodzić z rozstaniem z Bartkiem. Kiedy dowiaduje się, że jej były kochanek chce wrócić do żony, postanawia się na nim zemścić. Do czego zdolna jest Paulina? Czy uda jej się zniszczyć Miedzianowskiego? Czytaj więcej: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2121. PAULINA MŚCI SIĘ NA BARTKU

Radek chce za wszelką cenę pomóc Jowicie. Chwyta się dorywczej pracy przy myciu okien, aby zebrać pieniądze na leczenie ukochanej. Pewnego dnia z ofertą przychodzi do niego Dragon. Praca jest dobrze płatna, ale nielegalna. Czytaj więcej: NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". DRAGON ATAKUJE RADKA! ZABIJE GO?

Jowita kategorycznie nie zgadza się na współpracę Radka z Dragonem. Dziewczyna nie chce, aby jej ukochany nielegalnie zarabiał na jej leczenie. Czy uda jej się przekonać Radka? Czytaj więcej: NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". JOWITA NIE ZGADZA SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ RADKA Z DRAGONEM

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 31 sierpnia 2015, o godz. 18:00 w Polsacie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×