Nowe odcinki "Pierwszej miłości". Jowita nie zgadza się na współpracę Radka z Dragonem

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Radek otrzyma propozycję nielegalenj, ale dobrze płatnej, pracy u Dragona. Jowita nie zgadza się na tę współpracę. Czy dziewczyna powstrzyma Radka przed pracą dla gangstera?

Multimedia

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" stan Jowity (Joanna Opozda) pogarsza się z dnia na dzień. Niestety jedynym ratunkiem dla niej jest kosztowne leczenie w Szwecji. Radek (Mateusz Bansiuk) postanawia zarobić na tę terapię i pracuje dorywczo przy myciu okien w biurowcach.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". DRAGON ATAKUJE RADKA! ZABIJE GO? NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU PO WAKACJACH 2015? [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że to nadal za mało, aby pokryć koszty leczenia Jowity. Pewnego dnia Radek spotyka Dragona (Krzysztof Zych) i dostaje od niego propozycję pracy - dobrze płatnej ale nielegalnej. Chłopak bije się z myślami: z jednej strony chce pomóc ukochanej, z drugiej strony zaś nie chce kolejny raz wchodzić w konflikt z prawem.

Dragon jest nieustępliwy i siłą przekonuje Radka do współpracy. O wszystkim dowiaduje się Jowita. Dziewczyna kategorycznie zabrania ukochanemu interesów z gangsterem. Nie chce, aby Radek nielegalnie zarabiał na jej leczenie. Czy Jowita powstrzyma Radka?

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 31 sierpnia 2015, o godz. 18:00 w Polsacie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×