Nowe polskie seriale w 2021 roku. Jakie rodzime produkcje będziemy oglądać w TV w nowym roku?

W nowym roku w telewizji pojawi się całkiem sporo nowych polskich seriali! Co będziemy oglądać w 2021 roku? Sprawdźcie, co przygotowały stacje telewizyjne!

Multimedia

Nowe polskie seriale w 2021 roku

Mimo pandemii koronawirusa i różnych obostrzeń na planach seriali, ekipy nie przestały kręcić nowych odcinków lubianych produkcji, ale i zupełnie nowych seriali. Okazuje się, że w 2021 roku na antenie różnych stacji telewizyjnych pojawi się mnóstwo nowych produkcji. Niestety większość z nich do tej pory nie ma dokładnych dat premier, bo w obecnej sytuacji wszystko może się zmienić.

Polskie seriale za granicą. Te produkcje osiągnęły sukces także poza naszym krajem!Zobacz więcej

Nowe seriale telewizji Polsat

Okazuje się, że najwięcej nowości przygotował Polsat. W przyszłym roku będziemy oglądać seriale komediowe np. "Kowalscy kontra Kowalscy", "Tatuśkowie" czy "Piękni i bezrobotni". Będzie też serial o prawnikach ("Mecenas Porada") i kryminalne ("Maria Matejko", "Osaczony").

Nowe seriale TVN

TVN także ma dla nas nowe produkcje, głównie kryminalne. Niektóre z nich już w tym roku pojawiły się na player, ale w TVN zobaczymy je dopiero w 2021 roku. Mowa o "Nieobecnych" czy "Żywioły Saszy - Ogień". Będzie też produkcja łącząca serial medyczny i prawniczy - "Tajemnica zawodowa".

Nowe seriale TVP

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat nowych seriali Telewizji Polskiej. Na pewno w 2021 roku obejrzymy serial Osiecka, który swoją premierę będzie miał jeszcze w 2020 roku.

Te serialowe role miał zagrać ktoś inny! Dlaczego doszło do zmian w obsadach?Zobacz więcej

W naszej galerii przygotowaliśmy dla Was listę nowych seriali w 2021 roku! Kiedy je oglądać i o czym będą? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Robert (gość)

  Polskie seriale w wykonaniu tvp , polsatu i tvn to same gnioty.W szczgólności tvnu.To dopiero śmieci,Chciałbym uścisnąć kiedyś dłoń reżyserom i scenarzystom takich shitów jak szpital , szkoła 19+ pierwsza miłość itd....... i pogratulować im szczytu ich możliwości.Nieudacznicy.

  15.01.2021 18:38
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Nowy serial o rodzinie Kowalskich ma być emitowany w Polsacie od 6 marca 2021 roku w sobotnie popołudnia, gdzieś o godz. 16:15 i 16:45. Nowy serial o rodzinie Kowalskich damy razem z nowymi odcinkami „Świata według Kiepskich” od tego samego dnia o godz. 20:00 i znanymi odcinkami popularnego serialu „W rytmie serca” o godz. 20:30. Będziecie oglądać te seriale Polsatu?

  11.01.2021 15:42
 • gość (gość)

  Mecenas Porada premiera jesienią 2021 roku w polsacie dopiero !!!

  25.12.2020 20:41
 • Gość (gość)

  Jeśli chodzi o Osiecką to drugi i trzeci odcinek też będą miały premierę jeszcze w tym roku (26 i 27 grudnia), a nie dopiero w styczniu. Nieobecni w TVN będą dopiero w 2021 roku, a nie w 2020. W kwestii nowych seriali TVP premierę w 2021 roku powinny mieć Dom po dwoma orłami i Krucjata. Na Polsacie wiosną ma mieć jeszcze premierę Demaskator. Poza prawem. Na ipli w styczniu będzie miała premierę Rysa, więc możliwe że później pojawi się też w telewizji. To samo z Mamy to, które ma mieć premierę wiosną na playerze.

  23.12.2020 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×