Nowe przygody "Jasia Fasoli" od 1 czerwca na kanale Boomerang

Dobrze wszystkim znany, niezdarny Jaś Fasola zaprasza do obejrzenia nowej porcji swoich zabawnych przygód w drugim sezonie animowanego serialu.

Multimedia

Premiera drugiego sezonu Jasia Fasoli w poniedziałek 1 czerwca o godz. 16:50.

Jak zawsze, towarzyszyć mu będzie pluszowy miś Teddy, a na widzów czeka ogromna dawka śmiechu i rozrywki - z Jasiem Fasolą nikomu nie grozi nuda. Fani perypetii Jasia Fasoli mogą spodziewać się jeszcze więcej zabawy i solidnego zastrzyku pozytywnej energii. W pierwszym odcinku premierowej serii, Jaś odwiedzi wystawę fizyki… oczywiście będzie się świetnie bawił, ale też nieźle narozrabia! Będzie musiał odnaleźć przypadkowo zgubionego Teddy’ego i poradzić sobie z nowym natrętnym kompanem.

Jakie inne historie czekają na widzów w najnowszych odcinkach? Jaś Fasola nadal będzie próbował zdobyć upragniony kubek z wizerunkiem Królowej Elżbiety i w związku z tym podejmie się naprawdę zaskakująco zabawnych działań! Przez przypadek zostanie też świadkiem kradzieży znanego obrazu i będzie musiał wcielić się w rolę detektywa, a innym razem zabawi się we fryzjera i zmieni swój wizerunek. Czy wyjdzie mu to na dobre? Jeżeli chcecie się przekonać, oglądajcie drugi sezon przygód Jasia i przygotujcie się na dużą dawkę humoru w najlepszym, animowanym wydaniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×