Nowe sezony najpopularniejszych amerykańskich seriali na Universal Channel

Jesienią Universal Channel pokaże najnowsze sezony najpopularniejszych obecnie amerykańskich seriali – "Arrow", "Żona idealna", "Hawaii 5.0" i "Castle", wkrótce po ich premierach w Ameryce w ramach swojej najnowszej strategii – "Ekspresowo z USA".

Multimedia

Październik na Universal Channel przyniesie najnowsze odcinki najpopularniejszych seriali tuż po ich premierach w USA. Na antenę powróci "Hawaii 5.0", serial akcji o elitarnej jednostce, której misją jest walka z przestępczością na piaszczystych plażach Hawajów. Premiera piątego sezonu w niedzielę, 12 października o godz. 20.00.

W poniedziałek 13 października o godz. 22.00 nagradzany serial "Żona idealna" wróci na Universal Channel z szóstym sezonem. Do obsady dołączy David Hyde Pierce (Frasier) i gościnnie Taye Diggs.

W niedzielę 19 października o godz. 21.00 najpopularniejszy superbohater ostatnich lat – "Arrow" ponownie pojawi się w trzecim sezonie. W najnowszych odcinkach Oliver Queen vel Arrow jest bohaterem wszystkich mieszkańców Starling City. Zapłacił za to jednak bardzo wysoką cenę – jego matka poświęciła swoje życie, a siostra wyjechała w finałowych chwilach drugiego sezonu. Widzów Universal Channel czeka w związku z tym wiele emocjonujących chwil.

Siódmy sezon "Castle" rozpocznie się w dramatycznej chwili zakończenia finału sezonu szóstego, gdy samochód Castle’a stanął w płomieniach podczas jego podróży na wymarzony ślub z Beckett. Kto spowodował wypadek? Czy to koniec romansu? Wszystko okaże się 21 października o godz. 22.00.

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA SERIALU "GOTHAM" NA UNIVERSAL CHANNEL

Codziennie, od poniedziałku do niedzieli, Universal Channel oferuje najlepszą rozrywkę tej jesieni prezentując premiery największych przebojów "Ekspresowo z USA".

"Hawaii 5.0", sezon 5 – niedziele o 22.00 "Żona idealna", sezon 6 – poniedziałki o 22.00 "Arrow", sezon 3 – niedziele o 21.00 "Castle", sezon 7 – wtorki o 22.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×