Nowe sezony "Prawa Agaty" i "Lekarzy" pod koniec lutego

Nowe sezony popularnych seriali "Prawo Agaty" i "Lekarze" będę emitowane w stacji TVN już od 25 i 26 lutego.

Multimedia

Fani serialu "Prawo Agaty" dowiedzą się o kłopotach kancelarii Agaty, Marka i Doroty, które przełożą się na ich przyjaźń. Marek określi swoje uczucia do Agaty. Czy jednak wystarczy mu odwagi, by walczyć o panią mecenas? I jak zachowa się prokurator Okońska?

Jak ułoży się życie Doroty, która po urodzeniu dziecka będzie musiała znaleźć czas zarówno na obowiązki zawodowe, jak i rodzinne? Szczególnie w obliczu kryzysu w kancelarii będzie musiała podjąć wiele niełatwych decyzji.

Ponadto, gościnnie w serialu zagrają: Anna Dereszowska, Magdalena Cielecka, Kamila Baar, Urszula Grabowska, Michał Żurawski, Jan Frycz.

Premiera nowego sezonu - wtorek 26 lutego, 21:30, TVN

Z kolei związek Alicji i Maksa - bohaterów "Lekarzy" - rozwinie się, a nawet wejdzie w kolejną, bardzo ważną fazę. Jednak w momencie, gdy stabilizacja będzie na wyciągnięcie ręki, wyjazd Maksa do Somalii zmieni jego relacje z ukochaną. Główną przeszkodą na drodze do szczęścia pary okaże się Olga (Magdalena Boczarska), którą lekarz pozna w Afryce...

Z kolei relacja Alicji i Beaty ulegnie zdecydowanej poprawie. Beata doceni Agatę, która uratowała życie jej ojcu - Leonowi - i zrozumie, że nie odzyska już Maksa. Jej sercem zawładnie nowy mężczyzna - Jacek (Kamil Kula) - z którym będzie Beatę łączyła wielka namiętność. Jednak Leon z niepokojem będzie zerkał na nowego ukochanego córki w obawie, że ten ściągnie na nią wielki kłopoty...

Premiera nowego sezonu - poniedziałek 25 lutego, 21:30, TVN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×