Nowi goście dnia od marca w programie „Świat się kręci”!

Do Agaty Młynarskiej i Macieja Kurzajewskiego – prowadzących program „Świat się kręci” dołączą od marca nowi Goście Dnia. W nowym sezonie jak zawsze prowadzący i ich goście postarają się w dowcipny i przystępny sposób przybliżyć Polakom sprawy polityczne, społeczne oraz najważniejsze informacje ze świata kultury.

Multimedia

Regularnie od marca w programie „Świat się kręci” zaczną pojawiać się nowi goście dnia: • Anna Mucha – aktorka, blogerka, a także wyrazista osobowość telewizyjna; • Marta Manowska – prezenterka telewizyjna, prowadząca program „Rolnik szuka żony”, a także pisarka i podróżniczka; • Zbigniew Wodecki – niezwykle utalentowany polski muzyk, kompozytor, piosenkarz, występujący także w roli aktora i prezentera telewizyjnego; • Marek Sierocki – dziennikarz, konferansjer, dyrektor artystyczny festiwali w Opolu i Sopocie, a także prowadzący działu muzycznego w Teleexpressie; • Katarzyna Miller – filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej; • Katarzyna Bonda – pisarka, autorka bestsellerowych kryminałów (m.in. „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka”, „Pochłaniacz”), dokumentalistka, dziennikarka oraz scenarzystka zajmująca się tematyką kryminalną; • dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz - politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA TVP1. PREZENTACJA RAMÓWKI "ŚWIAT SIĘ KRĘCI" WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU

W programie goście dnia komentują zagadnienia podjęte w danym odcinku, a także wyrażają swoje opinie, które często odzwierciedlają głos społeczeństwa.

Widzowie w nowym sezonie nadal mogą liczyć na spotykania ze swoimi ulubionymi dziennikarzami i gwiazdami, którzy towarzyszą prowadzącym „Świat się kręci” już od kilku miesięcy - Arturem Orzechem, Rafałem Ziemkiewiczem, Bożeną Dykiel, Kayah, Anną Cieślak, Piotrem Gąsowskim, Pawłem Królikowskim oraz Kacprem Kuszewskim.

„Świat się kręci” to pierwszy program typu infotainment w Polsce, w którym prowadzący i goście dyskutują o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata. W każdym odcinku widzowie mogą liczyć na spotkania z nietuzinkowymi ludźmi, muzykę na żywo, przegląd mediów, a także interesujące rozmowy o literaturze, muzyce i filmie. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w TVP1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×