„Nowi sąsiedzi”. Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu kryminalnego Polsatu. W obsadzie same gwiazdy!

"Nowi sąsiedzi" to najnowszy serial Polsatu, do którego niedawno rozpoczęły się zdjęcia. W rolach głównych wystąpią Marianna Zydek, Michał Żurawski, Marta Żmuda-Trzebiatowska, oraz Sebastian Fabijański. Serial powstaje na bazie powieści holenderskiej autorki bestsellerów - Saskii Noort.

Multimedia

"Nowi sąsiedzi" - ruszyły zdjęcia do produkcji Polsatu

Trzymający w napięciu serial „Nowi sąsiedzi” to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach. Poznajemy Ewę i Piotra (Marianna Zydek, Michał Żurawski), które podjęło decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Para wiodła do tej pory dość spokojne życie. Ona młoda, wrażliwa, lekko zagubiona dziewczyna, pochodząca z tradycyjnej, religijnej rodziny. On sporo starszy, jest dziennikarzem muzycznym i pochodzi dobrego warszawskiego domu. Para mimo różnicy wieku stanowi zgrana parę.

Krystian Wieczorek kończy 47 lat! To jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Zobaczcie, jak się zmieniał Zobacz więcej

Sielankę burzy przedwczesny poród i śmierć dziecka. Nowy dom miał być przepełniony szczęściem, a zamienia się w mroczne miejsce. Para próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Judyta i Szczepan (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański) to bardzo wyzwolona para. Ona jest atrakcyjną, instruktorką fitnessu, on przystojnym policjantem, typem prawdziwego macho.

Mimo, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, zaczynają dzielić ze sobą radości i troski, a ich więź mocno się zaciska, co powoduje dramatyczne w skutkach konsekwencje. Trzecia para sąsiadów, Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka) to tylko z pozoru zgodne małżeństwo. Niedołężność Liliany, buduje między małżonkami mur z tajemnic i frustracji, który nieodwracalnie wpłynie na życie wszystkich sąsiadów.

Ewa Wencel o odejściu z serialu i reakcji widzów. Ludzie zaczepiali ją na ulicy: "Pani Janeczko, proszę już nie pić, to nic nie da!"Zobacz więcej

Gwarantem sukcesu polskiej adaptacji serialu jest gwiazdorska obsada. W rolach głównych zobaczymy: Martę Żmudę-Trzebiatowską, Mariannę Zydek, Jowitę Budnik, Michała Żurawskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Mirosława Bakę. Za reżyserię odpowiada Borys Lankosz, znany m.in. z takich produkcji, jak „Ciemno, prawie noc”, czy wielokrotnie nagradzany „Rewers”.

Serial pojawi się najpierw w serwisie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat oraz serwisie i aplikacji polsatgo.pl

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×