Nowości programowe w VIVA Polska!

Zobacz, co przygotowała VIVA w nowym sezonie.

Multimedia

Ekscytujący świat gwiazd w nowym programie "VIVA Pudelek" Emisja od 14 sierpnia we wtorki o godz. 20:00

Chcecie dowiedzieć się, jaką część ciała upiększyła ostatnio Edyta Górniak lub poznać seks-tajemnicę Paris Hilton? Wystarczy, że włączycie VIVA Polska, gdzie już od 14 sierpnia pojawi się nowy program rozrywkowy “VIVA Pudelek".

"VIVA Pudelek" to prawdziwa gratka dla wielbicielek plotek i najnowszych wieści ze świata celebrytów, zarówno tych krajowych, jak i tych "z importu". To również obowiązkowy punkt dla każdego, kto chce być na bieżąco z wydarzeniami światowego i rodzimego show biznesu. Program powstaje we współpracy z Pudelek.tv, dlatego widzowie mają zagwarantowaną cotygodniową porcję ekscytujących newsów.

Doniesienia komentować będą znani goście, m. in. Michał Piróg, Honey, Marina Łuczenko, Tomasz Jacyków, Radek Majdan, Aleksandra Szwed, Ilona Felicjańska i wielu innych. Będzie skandalicznie i kąśliwie, ale co najwazniejsze - nie zabraknie dobrej zabawy i ciętych ripost.

SZYDERCZY DUET - KĘDZIOR I TEDE - WEBNIĘCI! Nowy program na VIVA Polska

Autorski format VIVA Polska to przede wszystkim para silnych osobowości polskiego show biznesu, Piotr Kędzior Kędzierski i raper Tede, czyli Jacek Graniecki. W najnowszej produkcji panowie zajmują się komentowaniem najpopularniejszych filmików sieci. Ich poczucie humoru, energia i niepowtarzalny styl, wniosą do programu zupełnie nową jakość, która być może zaprocentuje mianem kolejnego pamiętnego duetu showbiznesu.

  • Jestem przekonany, że niedługo będzie można studiować internetoznawstwo. W sieci powstał świat równoległy, który w porównaniu z rzeczywistością jest zdecydowanie bardziej prawdziwy. Tam nic się nie ukryje. Przede wszystkim głupota. - zaznacza Piotr Kędzior Kędzierski.

Wisienką na torcie są goście specjalni, którzy sami często bywają na świeczniku w cyberprzestrzeni. W Webniętych zobaczymy m.in. Ilonę Felicjańską, Bilguuna Ariunbaatara, Marinę Łuczenko, Krzysztofa “Diablo" Włodarczyka czy modelki Michalinę Manios i Garielę Pacholarz. Goście programu wcielą się w różne, ciekawe oraz zaskakujące role. I tak na przykład Ilona Felicjańska pojawi się w jednym z odcinków, jako właścicielka mieszkania prowadzących.

  • Będzie grubo, co tu dużo mówić! Włącz "Webniętych" jak chcesz wiedzieć, o czym się mówi w sieci albo, o czym będzie się mówiło - zapewnia Tede.

"Webnięci" w VIVA Polska od 17 lipca, codziennie od poniedziałku do piątku, o 22.30!

KRESKÓWKA DLA DOROSŁYCH

Kultowa "Futurama" z polskim dubbingiem w VIVIE! Już od 17 lipca codziennie od poniedziałku do piątku, godz. 21.30

Tę kreskówkę zna chyba każdy. Barwna historia Fry’a umila czas, zarówno najmłodszym, jak i dorosłym, już od 1999 roku, kiedy ukazał się pierwszy sezon tego kultowego serialu. W Polsce Futurama do tej pory była emitowana tylko w podstawowej wersji z napisami, w tym roku jednak serial doczekał się polskiej wersji z dubbingiem i od 17 lipca będzie można zobaczyć serial na antenie VIVA Polska!

Głównym bohaterem "Futuramy" jest Philip J. Fry, który zostaje zamrożony i 1000 lat później wybudza się w zupełnie nowej rzeczywistości. Wyraźnie inny Nowy York w roku 2999 jest dla dostawcy pizzy ogromnym wyzwaniem. Na swej drodze spotka Turangę Leelę i przy jej boku rozpoczyna pracę, jako kurier w firmie swojego dalekiego potomka. Fabuła wszystkich sezonów "Futuramy" opiera się na przygodach Frya, Leali, robota Bendera i innych epizootycznych postaci. Ich losy i tło kreskówki zawierają wiele odnośników do fantastyki XX wieku, literatury i kina. Od 1999 roku Groening stworzył, aż 10 sezonów z przygodami Fry’a i jego przyjaciół.

W ciągu ostatnich lat swoich głosów postaciom udzieliły znane gwiazdy kina, muzyki czy sceny politycznej, między innymi: Pamela Anderson, Claudia Schiffer, John Goodman, Lucy Lu czy Snoop Dog. "Futuramę" pokazywały już inne polskie telewizje podkładając głos lektora, ale tylko w VIVA Polska w całości dubbinguje odcinki.

  • Dubbing odgrywa olbrzymią rolę w sposobie postrzegania serialu przez widza. Kreskówka opracowana w taki sposób zabrzmi zupełnie inaczej, może zaciekawić, zaskoczyć, zaniepokoić. Im więcej pytań, tym lepiej. Dlatego warto zobaczyć "Futuramę" w nowej świeżej odsłonie - przekonuje Katarzyna Dryńska, nadzorująca produkcję polskiego dubbingu "Futuramy" z ramienia nadawcy.

Producenci dodają również, że polska wersja Futuramy zaskoczy wszystkich i że w projekcie mogą pojawić się miłe i zaskakujące akcenty.

"Futurama" VIVA Polska, codziennie od poniedziałku do piątku, o godzinie 21.30!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×