nowości w kinie

Premiery kinowe marzec 2017. "Logan", "Piękna i Bestia", "Ghost in the Shell" i "Power Rangers" w kinach! [GALERIA]

Marzec w polskich kinach zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Z jednej strony na ekranach pojawią się blockbustery, jak "Logan: Wolverine", Kong: Wyspa Czaszki", "Piękna i Bestia" czy "Power Rangers", a z drugiej bardziej kameralnej obrazy, jak m.in. "Captain Fantastic" czy wyborne "American Honey". Fani polskiego kina, za sprawą "Wściekłości", "Wyklętego" czy "Bodo", rownież znajdą coś dla siebie! Sprawdźcie, co w marcu będzie można oglądać w kinach.

03.03.2017Premiery kinowe

Premiery kinowe luty 2017. "Ciemniejsza strona Greya", "Moonlight", "Milczenie", "Pokot" i "Porady na zdrady" w kinach! [GALERIA]

Luty w polskich kinach upłynie pod znakiem filmów nominowanych do Oscara oraz Walentynek. Z jednej strony będzie można obejrzeć takie tytuły jak "Moonlight" czy "Milczenie", a z drugiej na ekranach pojawi się "Ciemniejsza strona Greya" oraz polskie komedie "PolandJa" i "Porady na zdrady". Warto pamiętać także o ogromnie oczekiwanym nowym filmie Xaviera Dolana pt. "To tylko koniec świata". Sprawdźcie, co w lutym będzie można oglądać w kinach.

03.02.2017Premiery kinowe

Premiery kinowe 16.09.2016. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

Wrzesień w pełni, a to oznacza, że w kinach pojawiają się coraz ciekawsze filmy. Tym razem możecie wybrać się na intrygujący polski kryminał z Bartłomiejem Topą w roli głównej, czyli "Sługi boże". Ale jeżeli wolicie amerykańskie komedie romantyczne, to za żadne skarby nie możecie przegapić wielkiego powrotu Bridget Jones! Do tego w kinach horror "Blair Witch", dyskretna opowieść o homoseksualnym uczuciu pt. "Mając 17 lat" oraz przyrodniczy dokument "Królestwo".

16.09.2016Premiery kinowe

Premiery kinowe 8.07.2016. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

Nadchodzi weekend, co oznacza, że w kinach pojawią się nowe filmy! Nie wiecie na co warto się wybrać? Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Najważniejszą premierą tego weekendu bez wątpienia jest "Iluzja 2", ale niektórzy być może będą zainteresowani inną kontynuacją, czyli "Nocą oczyszczenia: Czasem wyboru". Wielbiciele europejskiego kina mogą wybrać się do kina na "Subtelność", natomiast na najmłodszych czekają produkcje "Szajbus i pingwiny" oraz "7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody".

07.07.2016Premiery kinowe

Premiery kinowe 17.06.2016. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

Sprawdźcie, co warto obejrzeć w ten weekend w kinie! Wybór macie spory - możecie wybrać się na polski dramat o toksycznych związkach, czyli "W spirali", artystyczne kino sygnowane marką rosyjskiego mistrza Aleksandra Sokurowa, czyli "Frankofonia" lub kontynuację świetnego horroru "Obecność". A to nie wszystko, bo przecież dzieci mogą się zastanowić "Gdzie jest Dory?", a dorośli "Jak urządzić orgię w małym mieście"!

16.06.2016Premiery kinowe

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×