Nowy film Woody Allena zachwycił wszystkich na festiwalu w Cannes! "Irrational Man” w kinach od 14 sierpnia [WIDEO]

W ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, Woody Allen, zaprezentował publiczności swój najnowszy film. Pierwsze recenzje "Irrational Man” nie pozostawiają wątpliwości. Mistrz kina i geniusz komedii powraca w formie i stylu, za jaki kochają go miliony! W kinach film zobaczymy 14 sierpnia.

Multimedia

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym "Blue Jasmine” i uwielbianym przez Polaków "Co nas kręci, co nas podnieca”. Fabuła "Irrational Man” skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek.

"To jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat” – chwali The Hollywood Reporter.

"Irrational Man” Produkcja: USA 2015 Reżyseria: Woody Allen Scenariusz: Woody Allen Dystrybutor: Kino Świat Obsada: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Parker Posey, Gary Wilmes, Jamie Blackley Premiera: 14 sierpnia 2015

FILM https//youtu.be/hP8mPkyBntw

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×