Nowy numer "Vogue'a" za ciężki dla listonoszy!

Wydanie specjalne wrześniowego magazynu o modzie waży 2 kg! Listonosze w USA odmówili dostarczania go do domów abonentów.

Multimedia

Z okazji 120. urodzin "Vogue" przygotował specjalne wydanie swojego wrześniowego numeru. Liczy ono aż 916 stron, z czego 658 stron to... reklamy!

Listonosze w USA nie zgodzili się na dostarczanie tego numeru do domów abonentów. Ponad milion osób, które wykupiły prenumeratę "Vogue'a" musi osobiście odbierać wrześniowy numer z poczty. Jego niestandardowe wymiary sprawiają, że nie mieści się on do skrzynek pocztowych, a waga przekracza maksymalną wagę przesyłek dostarczanych do domów w Stanach Zjednoczonych.

"Vogue" to najbardziej wpływowy magazyn w świecie mody. Jego wrześniowy numer jest najważniejszy, ponieważ zawiera trendy obowiązujące w nadchodzących sezonach. Wtedy nie tylko domy mody nie oszczędzają na reklamach, ale i wszystkie pokrewne modowe koncerny. Wrześniowe wydanie magazynu ma też największy nakład z całego roku, który sięga kilku milionów, przy czym normalnie czyta go około 1,25 miliona osób.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×