Nowy odcinek "Top Gear" na BBC Brit! [WIDEO]

Dobra wiadomość! BBC Brit w Polsce wyemituje nowy odcinek "Top Gear".

Multimedia

BBC Brit pokaże nowy odcinek "Top Gear". Będzie on zbudowany z niewyemitowanych materiałów nakręconych z myślą o 22 serii. W pierwszym Jeremy, Richard i James spróbują stylu życia prawdziwych entuzjastów klasycznych samochodów. Mając do dyspozycji Fiata 124 Spyder, Peugeot 304 cabrio oraz MGB GT trio rozpoczyna przygodę, w której rządzić będą ciemne piwo, nieuniknione porażki i udział w pokazie klasycznych aut, podczas którego nic nie pójdzie zgodnie z planem.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SEZON "TOP GEAR USA" OD 21 CZERWCA NA BBC BRIT MODELKA, MOTOCYKLISTA I DZIENNIKARZ NOWYMI PROWADZĄCYMI "TOP GEAR" [WIDEO]

W drugim filmie nieustraszone trio spróbuje zostać entuzjastami campingowego stylu życia z pomocą mocno już zużytych aut terenowych. Panowie, uzbrojeni w budżet o wysokości 250 £, kupują trzy mocno wyeksploatowane SUVy. Vauxhall Frontera przypadnie Clarksonowi, Jeep Cherokee – Hammondowi, a Mitsubishi Shogun Pinin pojedzie May. Za kierownicami tych aut zespół czeka szereg wymagających wyzwań. Na koniec panowie wezmą udział w wyścigu, z którego lepiej wyjść zwycięsko. Przegranego czeka straszliwa kara.

W oczekiwaniu na informację o emisji odcinka na BBC Brit w Polsce polecamy obejrzeć zapowiedź

FILM https//youtu.be/U5jJDxT441E

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×