"Nowy papież". Dokładna data premiery "The New Pope"! HBO rozpocznie 2020 rok z przytupem!

Wreszcie podana została dokładna data premiery serialu HBO "Nowy papież"! Wygląda na to, że stacja chce rozpocząć 2020 rok z przytupem! Oto szczegóły!

Multimedia

"Nowy papież" po "Młodym papieżu"

Jude Law powraca jako namiestnik świętego Piotra na Ziemi w "Nowym papieżu"! Po raz kolejny zobaczymy go w roli papieża Piusa XII, którego poznaliśmy w serialu "Młody papież". Produkcja miała swoją premierę w 2016 r. Kardynał Lenny'egp Belardo został pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Wkrótce okazało się, ż wybór młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego jest efektem skutecznej strategii medialnej, jaką przyjęło Kolegium Kardynałów.

Stolica Apostolska w rękach dwóch papieży? Nowy zwiastun zapowiada walkę o władzę!Zobacz więcej

"Nowy papież" - data premiery

W "The New Pope" John Malkovich wcieli się w tytułowego nowego papieża. Jak będą wyglądać jego relacje z Piusem XII? Przekonamy się zapewne już w dniu premiery serialu "Nowy papież". Zapowiedziana jest ona na 10 stycznia 2020 rok w HBO GO oraz 14 stycznia 2020 rok w HBO. W sumie zobaczymy 9 odcinków, które ponownie wyreżyserował Paolo Sorrentino. W pisaniu scenariusza pomagali mu Umberto Contarello i Stefano Bisesem.

W serialu "Nowy papież" występują także: Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Maurizio Lombardi, Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Massimo Ghini i Yuliya Snigir. Gościnnie pojawiają się Sharon Stone i Marilyn Manson.

Jude Law: Ludzie na mój widok schodzili z drogi [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Nowy papież" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×