Nowy polski serial kryminalny TVP2 w 2016 roku

W przyszłym roku do ramówki TVP2 ma trafić nowy polski serial kryminalny. O czym będzie?

Multimedia

W 2016 r. na antenie TVP2 będzie można oglądać nowy serial kryminalny. Będzie to kolejna produkcja z tego gatunku po planowanym na jesień "Prokuratorze". - To nasz polski, autorski projekt. Ten serial łączyć będzie współczesność z przeszłością. Każdy odcinek będzie oparty na pewnej historii z przeszłości - zapowiada cytowany przez Wirtualnemedia.pl Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2.

CZYTAJ TAKŻE: CZY BĘDZIE 3. SEZON SERIALU "KREW Z KRWI"? "PROKURATOR" - NOWY SERIAL KRYMINALNY TVP2 Z KOMANEM, CIELECKĄ I ZIELIŃSKIM

Wiadomo jedynie, że prace literackie związane z serialem są zaawansowane. Ma to być produkcja realizowana metodą filmową jak "Krew z krwi" czy "Prokurator", w której pojawią się świetni aktorzy.

"Prokurator" będzie kryminalną opowieścią o prokuratorze Kazimierzu Prochu (Jacek Koman), który przed przejściem na emeryturę chce rozwikłać zagadkę z przeszłości, a pomaga mu w tym młody policjant (Wojciech Zieliński). Za scenariusz tego serialu odpowiadają bracia Zygmunt i Wojciech Miłoszewscy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×