Nowy program Marka Czyża "Bez Retuszu"

W każdą niedzielę o godzinie 20.40 bohaterowie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia zasiadają w studiu TVP Info, aby poddać się serii niewygodnych pytań. W „Bez Retuszu” nie tylko prowadzący, ale również publiczność biorąca udział w nagraniu oraz widzowie zgromadzeni za pośrednictwem mediów społecznościowych mogą wziąć aktywny udział w dyskusji.

Multimedia

Na żywo, bezkompromisowo, bez kłamstw, "Bez retuszu" – taki jest właśnie nowy program Marka Czyża. Dzięki wyjątkowej formule programu, prowadzący wraz ze swoją publicznością prześwietla nawet najbardziej doświadczone w mediach osobistości. Każdy może stać się nieugiętym dziennikarzem uczestnicząc w otwartej, szczerej i żywej rozmowie z zaproszonymi gośćmi.

Tematy poruszane w programie dotyczą każdego z nas i nierzadko dzielą społeczeństwo, dlatego Marek Czyż zaprasza wszystkich chętnych do zabrania głosu. Chcąc znaleźć się w studiu podczas programu należy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem Facebooka lub na adres e-mail kontakt@bezretuszu.pl. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie i odesłanie formularza, który otrzymuje się po kontakcie z organizatorem. Liczba miejsc na widowni jest ograniczona. W przypadku przekroczenia limitu na dany odcinek zgłoszenia przechodzą do kolejnego nagrania.

Komentarze

Skomentuj
  • MC.Salus (gość)

    Czy Polska jes dla młodych . Absurdalne pytanie w kolonialnym państwie . Kiedy ci którzy czerpią korzyści z tej sytłaci uważają że są za bjedni na jakiekolwjek zmjany .

    14.02.2016 23:24
  • czarna.roza (gość)

    Czy.jest.ktoś.tak.mądry.aby.obliczyć.kiedy.i.za.ile.mogę.przejść.na.emeryture.po.przepracowanych.do.tej.pory.42.latach.w.warunkach.szkodliwych.przy.podwójnej.liczbie.godzin.jako.KIEROWCA.AUTOBUSU.i.nietylko....pozdrawiam.

    27.09.2015 21:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×