Nowy program "Super Rodzinka". Agnieszka Popielewicz pokaże rodziny gwiazd

Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi. Gościem pierwszego odcinka będzie blogerka i piosenkarka Margaret.

Multimedia

- "Super Rodzinka" to rodzinny, sympatyczny, ciepły program, w którym chcemy pokazać życie gwiazd od kulis. Pojawią się mamy, ojcowie, babcie, dziadkowie, rodzeństwo. Chcemy posłuchać o dzieciństwie sławnych ludzi z perspektywy ich najbliższych. Nie gonimy za sensacją, za plotkami, wszystko odbywa się za przyzwoleniem gwiazdy - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Popielewicz, gospodyni programu.

Jak podkreśla dziennikarka, gwiazdy reagowały bardzo różnie na propozycję wzięcia udziału w programie. Niektórzy zgadzali się bez oporów, większość musiała jednak decyzję podjąć wspólnie z najbliższymi.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA POLSAT CAFE! DLACZEGO PROGRAM OLI KWAŚNIEWSKIEJ ZNIKNĄŁ Z ANTENY POLSAT CAFE?

- To jest decyzja całej rodziny, wszyscy muszą wyrazić zgodę na występ w programie. Ale myślę, że gwiazdy wiedzą, że w Polsat Cafe nie chcemy im zrobić krzywdy i że chcemy ich pokazać od jak najlepszej strony - mówi Popielewicz.

Emisja programu "Super Rodzinka" w poniedziałki o godzinie 21.00 na antenie Polsat Cafe. Agnieszkę Popielewicz można również oglądać jako prowadzącą kulisy "Tańca z gwiazdami" w każdy piątek o 20.00 w Telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • bfff (gość)

    Zaaaapraszam na nowo powstały porrtal z filmami online w jakości HD: tnij.com/UbCjE

    13.03.2014 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×