Nowy serial edukacyjny "Przedszkolaki" od 22 czerwca w Polsat JimJam

Dzięki programowi "Przedszkolaki" dzieci codziennie uczą się czegoś nowego! Spędzając czas z Panią Nauczycielką, Panią Kucharką, Panem Woźnym i Panem Benkiem, bohaterowie serii dowiadują się wielu ciekawych rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc.

Multimedia

Każdy z czterominutowych odcinków przekazuje cenną lekcję w kolorowym, przyjaznym i bezpiecznym dla malca otoczeniu. Program obejmuje szeroki zakres tematów, od kolorów do muzyki, od zwierząt do tańca i niezależnie od zagadnienia stanowi wspaniałą przygodę dla najmłodszych widzów.

W 1. sezonie tego niezwykle ciepłego serialu, przedszkolaki poznają m.in. zasady segregowania odpadków – przekonają się, że ogryzek jabłka i zniszczona piłka nie powinny trafić do tego samego pojemnika. Ponadto zaprojektują karmniki, dowiadując się przy okazji, że zimą ptaki mają utrudniony dostęp do pożywienia i dlatego należy je dokarmiać. Najmłodsi poznają również sposoby oszczędzania wody i prądu, odpowiedniego postępowania ze zużytymi bateriami oraz papierem. Oprócz tego dzieci dowiedzą się jak chronić zwierzęta mieszkające w ogrodzie, takie jak np. jeż, czym jest kompost, jak szkodliwy jest dym oraz na czym polega energia wiatrowa. Nauczą się także zasad bezpieczeństwa na drodze, na pływalni i w wielu innych sytuacjach dnia codziennego.

"Przedszkolaki" wyróżnia nieskomplikowana grafika, spokojnie prowadzona narracja oraz krótki czas trwania odcinka, dzięki czemu będą mogły się przy nim skupić najmłodsze dzieci. Program w idealny sposób łączy tradycyjny serial animowany dostarczający dobrej zabawy z edukacyjnym przekazem podanym w niezwykle prosty i przystępny dla malców sposób.

Z "Przedszkolakami" można się spotkać od 22 czerwca od poniedziałku do piątku o godz. 7:26 w Polsat JimJam!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×