Nowy serial paradokumentalny "Niebezpieczne związki" wiosną w TVN Style [WIDEO]

Jeszcze w lutym zobaczymy premierowy odcinek nowego serialu paradokumentalnego TVN Style "Niebezpieczne związki". Zobacz zwiastun!

Multimedia

W paradokumencie "Niebezpieczne związki" poznamy pary, w życiu których pojawiają się wątpliwość i podejrzenia o niewierność. Bohaterowie zatrudnią detektywów, aby znaleźć dowody zdrady. Zatrudnieni specjaliści zajmą się m.in. śledzeniem oraz zakładaniem podsłuchów i podglądów.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA TVN. JAKIE PROGRAMY ZOBACZYMY WIOSNĄ 2015? [ZDJĘCIA] WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU

Historie pokazane w serialu wydarzyły się w prawdziwym życiu, jednak w bohaterów wcielają się aktorzy-amatorzy. Założeniem jest, aby sposób opowiadania był bardziej dokumentalny niż fabularny, dlatego w serialu występują pracownicy prawdziwej agencji detektywistycznej (Anna Figielska, Anna Charasz i Paweł Rudnicki), która na co dzień zajmuje się tropieniem niewierności w związkach.

Wiosną w TVN Style zobaczymy 12 odcinków "Niebezpiecznych związków". Każdy potrwa 30 minut. Premiera w sobotę, 28 lutego o godz. 14:30.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×