Nowy serial „Wyluzuj, Scooby-Doo!” na kanale Boomerang

Od 28 listopada o 17.45 na kanale Boomerang na wszystkich fanów Scoobiego i jego paczki czeka premierowy serial „Wyluzuj, Scooby-Doo!” - nowa wersja uwielbianej na całym świecie kreskówki, przedstawiającej przygody gadającego psa i czworga jego przyjaciół: Kudłatego, Daphne, Velmy i Freda.

Multimedia

W nowym serialu zobaczymy dobrze znaną paczkę przyjaciół, na którą, jak zawsze, czeka wiele tajemniczych zagadek do rozwikłania. Tym razem, po zakończeniu nauki w liceum, ekipa znów wsiada w Wehikuł Tajemnic i rozpoczyna wspólną wakacyjną podróż. Korzystanie z uroków lata będą bohaterom jednak utrudniać siejące postrach potwory, które co chwila pojawiają się na ich drodze.

Sprawdźcie, co się wydarzy, gdy Daphne zabierze brygadę na przyjęcie w stylu wiktoriańskim i gdy podczas zabawy goście nagle zaczną znikać porwani przez Bezgłowego Hrabiego. Czy Scoobiemu, Kudłatemu, Daphne, Velmie i Fredowi uda się odkryć, kim jest tajemnicza zjawa i ją powstrzymać?

Przekonajcie się o tym, oglądając nowy serial „Wyluzuj, Scooby-Doo!” w każdą sobotę i niedzielę o 17.45 na kanale Boomerang.

Komentarze

Skomentuj
  • nm (gość)

    jak można było to stworzyć to jest okropne złe

    30.12.2016 13:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×