Nowy sezon "rodzinka.pl". Maciej Musiał nago w serialu rodzinka.pl!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z rodzinki.pl, w nowym sezonie serialu robierze się do naga! Nowe odcinki "rodzinki.pl" już od 6 września.

Multimedia

Nowy sezon serialu "rodzinka.pl" pojawi się na antenie TVP2 od piątku 6 września. Wiadomo już, że serialowy Tomek Boski, czyli Maciej Musiał, w jednym z odcinków pojawi się nago!

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ DO KOŃCA ROKU ZAROBI PONAD 300 TYS. ZŁ! PIĄTY SEZON "RODZINKI.PL". ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU SERIALU!

W 5. sezonie serialu "rodzinka.pl" Tomek wyprowadzi się z rodzinnego domu i wraz ze znajomymi wynajmie mieszkanie. Chłopaki postanowią zorganizować parapetówkę, na którą zaproszą znajomych. Jednak według Bola (Daniel Dziorek) impreza nie spełni jego oczekiwań, dlatego zdecyduje się podgrzać atmosferę i zaproponuje grę w butelkę. W pewnym momencie zachęcony przez Pati (Laura Breszka), nową dziewczyną Bola, Tomek Boski zgodzi się "wyskoczyć z gatek".

Niestety, w chwili, gdy Tomak będzie nagi, do mieszkania wejdą jego rodzice - Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak), którzy postanowią odwiedzić syna, skoro ten nie odbiera telefonu...

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ ZOSTAŁ DJ-EM NA OTWARCIU PLAŻY MIEJSKIEJ W KATOWICACH [ZDJĘCIA] KAROLAK, BOCZARSKA I KOŁAKOWSKA W "RODZINCE.PL"

Komentarze

Skomentuj
  • Ola Musiał (gość)

    Maciek ;******  Jezu nooo.. czekam ^^

    16.11.2013 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×