Nowy sezon "Top Gear USA" od 21 czerwca na BBC Brit

Nowy sezon "Top Gear USA" czyli najbardziej niewiarygodne wyczyny i wyzwania na off-roadowych trasach.

Multimedia

Nowy sezon amerykańskiej wersji "Top Gear" zrobiony jest z jeszcze większym rozmachem i jeszcze większą porcją motoryzacyjnych emocji niż jego wcześniejsze odsłony. Zespół prowadzących, czyli Tanner Foust, Rutledge Wood i Adam Ferrara, wynajduje coraz bardziej szalone sposoby testowania najbardziej niesamowitych pojazdów na naszej planecie.

W najnowszym sezonie "Top Gear USA" zobaczymy wszystko, co najlepsze: od wyścigów superszybkich samochodów po niewiarygodne wyczyny kaskaderskie i wymagające doświadczenia off-roadowe wyzwania. Gospodarze programu wyruszają w szaloną przejażdżkę z Nowego Jorku do Los Angeles, aby rozstrzygnąć spór o to, która z testowanych maszyn jest najlepsza.

CZYTAJ TAKŻE: MODELKA, MOTOCYKLISTA I DZIENNIKARZ NOWYMI PROWADZĄCYMI "TOP GEAR" [WIDEO] ZA ODWOŁANIE "TOP GEAR" NA ŻYWO BBC STRACIŁO PRAWIE 50 MLN ZŁ [WIDEO]

W pełnej humoru i niespodzianek serii Adam, Tanner i Rutledge próbują przeprawić się przez jedno z kanadyjskich Wielkich Jezior chcąc udowodnić, że na wodzie samochody sprawdzają się lepiej niż łodzie. Zbadają również, czy da się żyć jak milioner przy ograniczonym budżecie i przedrą się przez malownicze Missisipi w klasycznych amerykańskich krążownikach szos. W drodze powrotnej na odległą Alaskę czeka ich wiele przygód: we własnoręcznie skonstruowanych kabrioletach, natrafiają na swojej drodze na stado niedźwiedzi i helikoptery przeznaczone do gaszenia pożarów.

Wisienką na torcie okażą się wyścigi samochodowe muscle cars - marzenie każdego entuzjasty motoryzacji. Samochody siłowe (muscle cars) zostały zaprojektowane, jako odpowiedź producentów z Detroit na hot rody. Ich filozofia jest niezmiennie taka sama: mają szybko jeździć na prostych odcinkach dróg i dobrze wyglądać. Wyścigi samochodowe, niewiarygodne wyczyny kaskaderskie, jazda po bezdrożach – w Top Gear USA nie zabraknie atrakcji.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na nas w nowym, czwartym sezonie Top Gear USA! Premiera 21 czerwca o 21:00 na BBC Brit.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×