Nowy Telemagazyn.pl. Jak filtrować program tv i odnaleźć w ramówce seriale, filmy i inne? [POMOC]

Zobacz, jak w nowej wersji Telemagazynu filtrować program tv i odnaleźć w ramówce seriale, filmy i inne.

Multimedia

Jak odnaleźć w ramówce seriale, filmy i inne?

Kategorie programów znajdują się na stronie głównej, tuż nad programem tv (1). Są to: Film, Serial, Sport, Rozrywka i Dla dzieci. Wystarczy kliknąć na jedną z kategorii, aby program tv przefiltrował się i wyświetliły się tylko te programy, które Cię interesują, pod względem kategorii. Po kliknięciu na strzałkę po ostatniej kategorii (2), rozwija się pasek, dzięki któremu możliwa jest bardziej szczegółowa filtracja.

Aby powrócić do pierwotnego wyglądu programu tv, ze wszystkimi audycjami, bez względu na kategorię, wystarczy ponownie kliknąć w kategorię, która została wcześniej wybrana.

CZYTAJ TAKŻE:

NOWY TELEMAGAZYN.PL. FILTROWANIE PROGRAMU TV WEDŁUG GATUNKU [POMOC] NOWY TELEMAGAZYN.PL. JAK ZMIENIĆ SPOSÓB PREZENTACJI PROGRAMU TV [POMOC]

2 lipca wystartowała wersja beta Telemagazynu, która została wzbogacona o całe mnóstwo nowych funkcjonalności. Przede wszystkim odświeżony został wygląd strony, dzięki czemu przeglądanie programu tv jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowa odsłona Telemagazynu dostosowuje się do urządzenia, z którego korzystacie - nie ma znaczenia, czy używacie komputera, telefonu czy tabletu - macie dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Co jeszcze się zmieniło? SPRAWDŹ TELEMAGAZYN.PL W NOWEJ ODSŁONIE

Jak oceniasz zmiany? [NAPISZ DO NAS]

Komentarze

Skomentuj
  • Mike

    Można jakoś przywrócić stary layout telemagazynu ? Jeśli tak to jaki jest jego adres ? Ten nowy w ogóle mi nie odpowiada.

    02.09.2015 20:14
  • Anonim (gość)

    Nie ma jak w smartfonie zmienić wersji mobilnej na standardowom. Do bani są te zmiany...

    01.09.2015 19:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×