Nowy Telemagazyn.pl. Jak ustawić własną listę stacji? [POMOC]

Zobacz, jak w nowej wersji Telemagazynu ustawić własną listę stacji i od razu widzieć program dla tych kanałów, które najbardziej Cię interesują!

Multimedia

Jak ustawić własną listę stacji?

Aby założyć swoją listę stacji, należy najpierw zalogować się w serwisie. Jeśli nie masz konta, najpierw je utwórz (ZOBACZ, JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W SERWISIE). Następnie, należy kliknąć na "Moje konto" w prawym górnym rogu serwisu. Po rozwinięciu się listy opcji, należy wybrać "moja lista stacji". Zostaniesz przeniesiony do strony, która zawierać będzie wszystkie dostępne w serwisie stacje (foto).

Aby ustawić swoją listę stacji, należy przeciągnąć dany kanał na lewą stronę ekranu, przytrzymując lewy klawisz myszki. Możesz szukać swoich ulubionych stacji za pośrednictwem pola "Filtruj...". Po przeciągnięciu wszystkich ulubionych kanałów, należy kliknąć "Zapisz >", a następnie wrócić na stronę główną Telemagazyn.pl.

Ostatni krok: Wybierz ulubione z listy dostawców! >> ZOBACZ

CZYTAJ TAKŻE:

NOWY TELEMAGAZYN.PL. FILTROWANIE PROGRAMU TV WEDŁUG GATUNKU [POMOC] NOWY TELEMAGAZYN.PL. JAK ZMIENIĆ SPOSÓB PREZENTACJI PROGRAMU TV [POMOC]

2 lipca wystartowała wersja beta Telemagazynu, która została wzbogacona o całe mnóstwo nowych funkcjonalności. Od 1 września można korzystać już z całkiem nowego serwisu. Przede wszystkim odświeżony został wygląd strony, dzięki czemu przeglądanie programu tv jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowa odsłona Telemagazynu dostosowuje się do urządzenia, z którego korzystacie - nie ma znaczenia, czy używacie komputera, telefonu czy tabletu - macie dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Co jeszcze się zmieniło? SPRAWDŹ TELEMAGAZYN.PL W NOWEJ ODSŁONIE

Jak oceniasz zmiany? [NAPISZ DO NAS]

Komentarze

Skomentuj
  • jagoda naorniakowska (gość)

    lista nr 1

    18.05.2018 21:08
  • Zalogowany

    Nie da się edytować (przeciągnąć) programów!!!

    12.12.2016 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×