"Nowy wspaniały świat". Powstanie serialowa adaptacja słynnej powieści! W obsadzie wiele gwiazd!

NBCU pracuje nad serialem na podstawie słynnej powieści Aldousa Huxley'a. "Brave New World" ma pojawić się na ekranach już w 2020! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Nowy wspaniały świat" to, obok "Roku 1984" George'a Orwella, najsłynniejsza antyutopia. Bestseller Aldousa Huxleya z 1932 roku doczekał się już adaptacji filmowej. Teraz powstanie serial!

Jest XXVI wiek. Mieszkańcy Republiki Świata poddawani są wszechstronnemu warunkowaniu, dzięki czemu powstało wysoko wyspecjalizowane społeczeństwo kastowe, w którym każdy mieszkaniec od urodzenia przystosowany jest do określonej roli społecznej. W "Nowym wspaniałym świecie" dominują płytkie rozrywki, seks i narkotyk "soma", który sprawia, że ludzie przestają odczuwać negatywne emocje.

Już jesienią premiera nowej międzynarodowej produkcji Netfliksa! O czym będzie serial?Zobacz więcej

Głównymi bohaterami serialu będą Bernard Marx (Harry Lloyd), Lenina Crowne (Jessica Brown Findlay) i John "Dzikus" (Alden Ehrenreich). Bernard jest przedstawicielem najwyższej kasty, ale jego warunkowanie nie poszło najlepiej. Nie jest tak wysoki jak inni i częściej odczuwa negatywne emocje. Bardzo chce związać się z Leniną, z którą umawia się na randkę w Rezerwacie. Tam poznają Dzikusa, który nie był poddawany warunkowaniu. Postanawiają zabrać go do "cywilizowanego" świata.

Sandra Bullock i John Legend stworzą nowy serial muzyczny! Co już wiadomo?Zobacz więcej

Główną rolę w serialu zagra Alden Ehrenreich, który zdobył sporą popularność dzięki głównej roli w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Oprócz niego w obsadzie znaleźli się m. in. Harry Lloyd ("Gra o tron", "Teoria wszystkiego"), Jessica Brown Findlay ("Czarne lustro", "Zimowa opowieść") i Demi Moore ("Uwierz w ducha", "G.I. Jane").

Serial ma mieć swoją premierę w 2020 roku. Zapewne trafi do nowo powstającej biblioteki NBCU.

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×