O czym jest serial "Fargo"?

"Fargo" to serial inny niż wszystkie. Gwarantuje mrożącą krew w żyłach akcję oraz humor w stylu braci Coen.

Multimedia

Serial "Fargo" nawiązuje do głośnego filmu pod tym samym tytułem, który powstał w 1996 roku w reżyserii braci Coen. Nie jest to jednak bezpośrednia kontynuacja fabuły.

Akcja rozgrywa się zimą 2006 roku, w miasteczku Bemidji w stanie Minnesota. Wtedy to policja znajduje w środku lasu ciało nagiego zamarzniętego mężczyzny. Jednocześnie do miejscowego szpitala zgłasza się tajemniczy Lorne Malvo. W poczekalni poznaje agenta ubezpieczeniowego Lestera Nygaarda, któremu nic się nie udaje. Życie utrudnia mu także kolega z lat szkolnych, Sam Hess. Następnego dnia Lester dowiaduje się, że Sam został zamordowany. Od tej pory życie niepozornego agenta znacznie się zmienia.

CZYTAJ TAKŻE: MARATON Z SERIALEM KRYMINALNYM "FARGO" W STYCZNIU W ALE KINO+ NOWI AKTORZY W OBSADZIE 2. SEZONU SERIALU "FARGO" [ZDJĘCIA]

Siła serialu tkwi w świetnie skonstruowanym scenariuszu, kryminalnej intrydze, nietuzinkowym poczuciu humoru oraz w rewelacyjnych kreacjach aktorskich. W rolach głównych występują: Martin Freeman ("Sherlock", "Hobbit"), Billy Bob Thornton ("Zły Mikołaj", "Człowiek, którego nie było") oraz Bob Odenkirk ("Breaking Bad").

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×